Gaon Bridal İle Rüya Gibi Bir Yolculuk

 

 

Gaon Bridal İle Rüya Gibi Bir Yolculuk
Yayın Tarihi: 16.06.2021 14:26:00

Aşk dolu kadınları su gibi duru bir güzelliğe kavuşturmak isteyen Gaon Bridal, ilk koleksiyonuyla heyecanlı kalplere dokunmayı hedefliyor.

#Gaonbridal

İlhamını, doğanın huzur veren çiçeklerinden biri olan ve bir dileğin gerçekleşmesi anlamına gelen lavantanın zarafetinden alan Gaon Bridal, ilk koleksiyonuyla göz alıcı bir biçimde büyülüyor.

Tasarımlar, markanın kendine özgü modellemeleriyle kadınların ruhunu ve bedenini büyüleyici bir şekilde gözler önüne sermeyi hedefliyor. Büyüleyen gelinlik tasarımlarından oluşan Gaon Bridal, koleksiyonda tulum, mini ve midi boy modelleri de yer alıyor.

Koleksiyonda, asimetrik desenler ile kusursuz bir görünüm sağlayan tasarımlar, geniş ilmeklerden oluşan dekoratif bir dantel türü olan Fransız güpürleri ve ışıl ışıl görünümlü ipek taftalardan oluşuyor. Organze kumaşın birçok çeşitinin bulunduğu saten ve plise kumaşlarından tasarlanıyor.

Koleksiyona hakim renkler, yeni başlangıçların ve barışın sembolü olan beyaz tonlarından oluşuyor. Bunun yanında krem, gümüş ve gold ışıltılarıyla da harmanlanan tasarımlar kusursuz bir görünüme ulaştırıyor.

Düğün ve nikahların yanı sıra birçok davette, after partylerde, kısacası her alanda her ruh haliyle giyilebilecek tarzda ve rahatlıkta tasarlanmış gece elbiseleri sunuluyor.

İddialı, zarif ve kibar duruşu ile büyüleyen Gaon Bridal, tüm kadınları hem sade hem de şık olmaya davet ediyor!

Koleksiyona sahip olmak isteyen gelinler randevu alarak aşkla tasarlanan gelinliklerine sahip olabilirler.

 

@gaonbridal

 

 

 

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X