GUESS, INC. Erkekler İçin En Yeni Kokusu GUESS UOMO'yu Sunar

Global Lifestyle Markası, 2022 Bahar ve Yazı İçin Yeni Kokusunu Tanıttı.

 

 

GUESS, INC. Erkekler İçin En Yeni Kokusu GUESS UOMO'yu Sunar
Yayın Tarihi: 13.03.2022 11:04:00

 

GUESS Bella Vita serisinin tamamlayıcı bir karşılığı olan yeni ikonik ve benzersiz bir koku, markanın güçlü erkek parfüm serisine katılıyor. GUESS UOMO, hayatı tutkuyla ve sınırsız olarak yaşayacak kadar kendine güvenen erkeği ifade ediyor. O şimdiki zamanda yaşıyor, özgür ruhlu ve her zaman geleneklerden ve toplumun baskısındankopmaya çalışarak.

 

Amber fougere kokusu, üst ve orta notalarda canlı narenciye, tazeçiçek ve yoğun baharat ve ardından tatlı ve kalıcı bir iz ; koyu renkliahşap ve şehvetli amberin sıcak karışımı ile GUESS erkeğininmanyetik özgüvenini simgeler.

 

Klasik - Bağımlılık Yapıcı - Eşsiz

• Üst Notalar: Greyfurt, Kakule, Lavanta

• Orta Notalar: Adaçayı, Safran Sardunya

• Temel Notlar: Koyu ahşap, Benzoin, Amber

 

"GUESS markasını giyen erkek, geleneksel klasik erkekliği seven amakendini taze ve modern bir çizgiyle ifade eden kişidir." diyor. Takasago parfümör, Linda Chinery.

 

İtalyan mimarisinden ilham alan GUESS UOMO ambalaj tasarımı, miras ve modernliğin bir karışımını yansıtıyor. Şık siyah mermerkarton, klasik siyah vurgulara ve GUESS UOMO logosuna sahip, sanatsal olarak tasarlanmış şeffaf bir cam şişeyi saklar.

 

• GUESS UOMO Eau de Toilette 100ml …………… 1.100 TL
• GUESS UOMO Eau de Toilette 50ml ………………..800 TL

 

 

 

Rat Pack'in havasından ilham alan kampanya, İtalyan modelleri MattiaNarducci, Stefano Sala ve Alex Dellisola'nın yer aldığı GUESS UOMO kokusunun çekici erkeksi enerjisini yakalıyor. Las Vegas'takiikonik Caesars Palace'da fotoğrafçı Tatiana Gerusova'nın merceğindençekilen GUESS UOMO kampanyası, hayatın en iyisini yaşayan klasikmodern GUESS erkeğinin özgür ruhlu özgüvenini gözler önüneseriyor. 


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X