Hayat Arkadaşınızla Yapabileceğiniz 4 Egzersiz

Hayatınızda neler oluyorsa olsun, aylar sonra spora tekrar başlamak için iyi bir motivasyon önerimiz var.

 

Hayat Arkadaşınızla Yapabileceğiniz 4 Egzersiz
Kaynak: Shutterstock  |  Yayın Tarihi: 24.03.2017 10:34:00
Kış, tam anlamıyla bir kuluçka dönemi. Soğuk hava ve izleyecek birçok şey olması sizi ve hayat arkadaşınızı kanepeye ve iç mekanlara kolaylıkla hapsedebilir. Ancak sonunda karlar eridi ve havalar ısındı; dışarı çıkmak ve aktivitelere katılmak için doğru zaman geldi. Bu hareketliliğe sevdiğiniz kişiyi de dahil etmek, ihtiyacınız olan motivasyon.

Yürüyüşe çıkın
Bir başlangıç yapın ve doğa yürüyüşüne çıkın. Yürüyüş yapmak için kayalık alanlara veya büyük prodüksiyonlara ihtiyacınız yok. Yaşadığınız yere yakın bölgelere kısa keşif gezileri bile yapabilirsiniz.

Parkta frizbi oynayın
Eğer ikiniz şehir hayatından kaçmak için elinizden geleni yapıyorsanız, eğlenceli bir önerimiz daha var; en rahat kıyafetlerinizi giyin ve parka frizbi oynamaya çıkın. Karın ve sırt bölgenizin hareketlenmeye başlayacağını garanti edebiliriz.Derslere girin
Hayat arkadaşınızla birlikte daha sıkı bir çalışmaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız sizin için ideal olduğunu düşündüğünüz spor salonun derslerine birlikte yazılın.

Eşli yoga
Eğer kendinizle ve birbirinizle olan bağınızı güçlendirmek istiyorsanız sizin için ideal olan egzersizin eşli yoga olduğunu söyleyebiliriz. Dersleri ciddiye alın ve randevunuz olmadığı zamanlarda, günde 10 dakikanızı ayırarak çalışmalarınıza evde veya parkta devam edin. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X