iPhone 12 ile Dünyanın Farklı Yerlerinde Çekilen Fotoğraflar Arasındaki 2 Türk

 

 

iPhone 12 ile Dünyanın Farklı Yerlerinde Çekilen Fotoğraflar Arasındaki 2 Türk
Yayın Tarihi: 19.01.2021 18:19:00
iPhone 12 ile çekildi : Portreler, şehir manzaraları, gece gökyüzü ve daha fazlası
 
iPhone 12 serisi gelişmiş kamera sistemleri ve bir akıllı telefondaki en hızlı çip olan A14 Bionic ile tüm kullanıcılara güçlü bilişimsel fotoğraf özellikleri sunuyor. Dünyanın her yerinden fotoğrafçılar iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max kullanarak günün her saatinde şehir ve doğa manzaralarının, insanların ve daha fazlasının etkileyici görüntülerini yakalıyor.

Dünyanın farklı yerlerinden fotoğrafçıların iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max ile günün her saatinde şehir ve doğa manzaralarının, ve daha fazlasının etkileyici görüntülerini yakaladığı fotoğraflar arasında bu sene Türkiye’den gazeteci Nilay Örnek ve seyahat yazarı Bahar Akıncı’nın da fotoğraflarına yer verildi.Birbirinden renkli fotoğrafların tümünü görmek için Apple Newsroom sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X