Jennifer Lopez Yaklaşan Belgeseli Half-Time’ı Duyurdu

Belgesel, 2022 Tribeca Festivali'ni açılışında gösterilmek üzere hazırlanıyor.

 

 

Jennifer Lopez Yaklaşan Belgeseli Half-Time’ı Duyurdu
Yayın Tarihi: 14.04.2022 10:25:00
Jennifer Lopez, yaklaşmakta olan Netflix belgeseli Halftime'da hayranlarına hayatının perde arkasını gösteriyor.
 
Instagram'da belgeselin resmi afişine "Bu sadece başlangıç" yazan Jennifer Lopez’in hayatını anlatan Halftime, 2020'de Shakira ile yaptığı Super Bowl şovu ve 2021'de Başkan Biden'ın açılışındaki performansı gibi önemli kilometre taşları da dahil olmak üzere özellikle JLo'nun kariyerine odaklanacak.
 
Ek olarak, Halftime'ın Tribeca Festivali'nde bu yılki açılış filmi olması planlanıyor. Belgeselin yönetmeni Amanda Micheli, bir basın açıklamasında, "Tribeca'nın açılış gecesi için seçilmek bir onur ve Jennifer'ın hayatında ve kariyerinde büyüdüğü yerden sadece birkaç kilometre uzaktaki konum bu kritik dönüm noktasını kutlamak için çok uygun!" dedi. "Bu filmi beyaz perdede New York seyircisiyle paylaşma fırsatına sahip olmak bir rüyanın gerçekleşmesi gibi."
 
Festivalin kurucusu Robert De Niro, bunun neden özel bir proje olduğuna dair düşüncelerini paylaştı. "Güçlü hikaye anlatımı - ister müzikte, ister filmde ya da oyunda - bizi insanlığı birbirine bağlayan evrensel değerler için savaşmaya teşvik ediyor. Jennifer Lopez'in yer aldığı Halftime da bize bunu hatırlatıyor” dedi. "Tribeca Festivali, amaca yönelik yaratıcı ifadenin önemini onurlandırmak için dünyanın her yerinden izleyicileri bir araya getirmeye kesinlikle çok  istekli."
 
İlk yarı 8 Haziran'da Tribeca Festivali'nde, ardından 14 Haziran'da Netflix prömiyerini yapacak.
 
Aşağıda belgeselin resmi afişine göz atabilirsiniz. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X