Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya`lı Mavi reklamı

Mavi`nin yeni reklamı 1 Jean 1 Tişört`de Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya`nın enerjisi dikkat çekiyor.

 

Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya`lı Mavi reklamı
Yayın Tarihi: 8.04.2015 18:58:00

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin Mavi için kamera karşısına geçti. 1 kot 1 tişört reklamında Serenay Sarıkaya ile Kerem Bursin birlikte şarkı söyledi. Sarıkaya ve Bursin Mavi`nin yeni reklamında harika bir ikili olmuş. Yeni kampanya karelerini de fotogaleriden inceleyebilirsiniz.

Kerem Bürsin“Mavi ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Mavi’nin yurtdışındaki başarıları benim için her zaman örnek ve ilham kaynağı olmuştur. Şimdi ise çok gurur duyduğum bu markanın yüzü olmanın heyecanını yaşıyorum.”

Serenay Sarıkaya: “Mavi’yle rüya gibi iki sezon geçirdik. Her defasında ilkmiş gibi bir heyecanlanıyorum! Burada Mavi’yle olmak, hele bir de ev sahibi olmak müthiş bir duygu. Yeni reklamımız çok genç, çok cool, çok içten, kısaca çok “biz gibi” oldu. Hepinizin beğeneceğinden eminim” 

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin`li Mavi reklamının tamamı: 

 

Güncelleme 14 Eylül 2015: Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya`lı yeni reklam filmini izlemek için burayı tıklayın!


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X