Kraliçe Elizabeth Hastaneye Kaldırıldı

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth hastaneye kaldırıldı. Geceyi hastanede geçiren 95 yaşındaki Kraliçe taburcu edildi.

 

 

Kraliçe Elizabeth Hastaneye Kaldırıldı
Yayın Tarihi: 22.10.2021 15:03:00

Kraliçe, Kuzey İrlanda ziyaretini iptal ettikten sonra geceyi hastanede geçirdi. Buckingham Sarayı, doktorların birkaç gün dinlenmesini tavsiye ettikten sonra II. Elizabeth'in Windsor'a geri döndüğünü söyledi. Geçen hafta, Kraliyet İngiliz Lejyonu'nun yüzüncü yıl dönümü için düzenlenen bir törende ilk kez büyük bir halka açık etkinlikte baston kullandığı görülmüştü.

95 yaşındaki Kraliçe, iki günlük bir geziye katılacaktı fakat doktorlar Windsor Kalesi'nde birkaç gün dinlenmesi gerektiğini söyledi. Ancak daha sonra “ön incelemeler” için hastaneye kaldırıldı. Perşembe günü Windsor'a döndü.

Kraliçe, Londra'nın merkezindeki King Edward VII'nin özel hastanesinde kaldı. Hastaneye kabulünün koronavirüs ile ilgili olmadığı anlaşılırken, gastroenterit tedavisi gören Kraliçe Elizabeth 2013 senesinden bu yana ilk defa hastaneye yattı.

Saraya yakın bir kaynak, kendisine yardım eden sağlık ekibinin "temkinli" yaklaştığını söyledi. Perşembe öğleden sonra Kraliçe'nin “hafif işler” yapmaya devam ettiğini eklendi. Çarşamba günü Kuzey İrlanda'ya gidemediği için hayal kırıklığına uğradığı ve doktorlarının tavsiyelerine isteksizce kulak verdiği söylendi.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X