Küvette Seks Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Küvette ve jakuzide sevişmenin ne kadar seksi olduğunu biliyoruz. Ancak size kötü bir haberimiz var. Sıcak küvette seks sandığınız kadar mükemmel değil.

Küvette Seks Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Yayın Tarihi: 29.10.2022 15:30:00
Sıcak küvette seksin en dikkat çeken yan etkisi vajina kuruluğu. Çünkü su, vajinadaki doğal ıslaklığı kuruyor. Bu da seks esnasında tahrişe sebep olabiliyor. Sancılı ya da ağrılı bir cinsel birliktelik yaşamayı hangi kadın ister ki?
 
Başka bir risk ise istenmeyen gebelik durumu. Sıcak bir küvette seks yapmak prezervatifin kayma olasılığını arttırıyor. Bu da istenmeyen hamileliğe yol açabiliyor.
 
Sıcak su olası bakteriler açısından da sekste bir tehdit oluşturabilir. İdrar yolları enfeksiyonu ya da mantar ortaya çıkabilir. Bu da haliyle oldukça can sıkıcı bir durum.
 
Tüm bu olumsuzluklar küvette seksi imkansız hale getirmesin! Fantezilerinizi susturmayın. Küvet ön sevişme için hala mükemmel bir alan. Seksi orada başlatın ve yatağa taşıyın. Ya da mutfağa.

Gerisi tamamen libidonuza kalmış :)


EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X