Mango Man, Kentsel Tarzdaki Yeni Koleksiyonu Improved’u Piyasaya Sürüyor

Mango Man, teknik lifler ve temiz silüetler kullanarak tasarlanan kentsel tarzdaki yeni koleksiyonu Improved’u piyasaya sürüyor.

 

 

Mango Man, Kentsel Tarzdaki Yeni Koleksiyonu Improved’u Piyasaya Sürüyor
Yayın Tarihi: 21.05.2020 13:07:00
Mango yenilik iddiasını devam ettirerek çağdaş insanın, dinamik yaşam tarzını desteklemek amacıyla teknik kumaşlar ve temiz silüetler kullanarak tasarlanan Improved koleksiyonunu çıkardı.
Koleksiyon, düz kesimli, hafif kumaşlardan ve canlı renklerde, minimalist bir estetiğe sahip çok yönlü giysilerden oluşan bir seçki sunuyor.
 
Kullanılan kumaşlar ısı düzenleyici özelliğe sahip; böylelikle optimum geçirgenlik sağlıyor ve kırışıklıklara karşı dirençliler. Teknik özellikleri sayesinde de her zaman mükemmel görünüyorlar. Buna ek olarak, tüm kıyafetler suya dayanıklı ve makinede yıkanabiliyorlar. Tüm bu özellikler görünümlerin gün boyunca kusursuz kalmasını sağlıyor.
 
Koleksiyon takım elbise, parka, sweatshirt, polo gömlek ve pantolonlardan oluşuyor. Temiz ve sade kesimlerle tasarlanan giysiler, her zaman mükemmel kalmalarını sağlayan teknik kumaşlardan yapılmış.
 
Kampanya için, aktif, kentsel ve teknolojik yaşam tarzını temsil eden üç çağdaş erkek seçilmiş: Model ve web tasarımcısı olan Tony Chung; müzisyen, teknisyen ve girişimci Neels Visser ve son olarak, girişimci ve tanınmış startup şirketlerinin kurucusu Stewart Masters.
 
Improved koleksiyonu İspanya, Fransa, İtalya, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Hollanda, Portekiz, Rusya, ABD ve İngiltere'deki 46 mağazada ve tüm ülkelerde online olarak satışta olacak.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X