“Maske Kimsin Sen?” Yarışması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eğer eğlence programlarını ve özellikle de yarışmaları seviyorsanız yepyeni bir formatın ekranlarımıza geldiğini müjdeleyebiliriz!

 

 

“Maske Kimsin Sen?” Yarışması Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Yayın Tarihi: 27.12.2021 12:07:00
Tüm dünyada beğeniyle izlenen yarışma formatı “The Masked Singer” ülkemize geliyor! Çeşitli alanlarda ünlü isimlerin farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini gizleyerek şarkı söyledikleri; jüri üyelerinin ve gerek stüdyodaki gerekse ekran başındaki seyircilerin yarışmacının kim olduğunu tahmin etmeye çalıştıkları bu keyifli format jüri üyelerinde de sevilen isimleri bir araya getiriyor. 


Bu yeni yarışmada jüri üyeleri "dedektif" olarak adlandırılıyor. Dedektiflik yapacak isimler ise Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy! Yarışmanın sunuculuğunu ise Tansel Öngel üstleniyor.


Genç ve yetenekli jüri üyelerinin enerjisiyle olduğu kadar formattaki müzik detayıyla keyifli anlara imza atacak programın ilk bölümleri 1 Ocak Cumartesi ve 2 Ocak Pazar günleri yayınlanacak. Ardından yarışma, her pazar 20.00’de FOX’ta izleyiciyle buluşmaya devam edecek. 

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X