Meghan Markle ve Prens Harry'den Aile Fotoğrafı

Kraliyet cephesinden yılın Noel kartları yayınlanmaya devam ediyor. Bu defa sıcak mesajları ve fotoğraflarıyla Prens Harry ve Meghan Markle güzel dileklerini iletiyor.

 

 

Meghan Markle ve Prens Harry'den Aile Fotoğrafı
Yayın Tarihi: 24.12.2021 09:55:00
Sussex çifti, altı aylık kızları Lilibet'i bizlerle ilk kez tanıştıran Noel kartlarını duyurdu. Fotoğrafçı Alexi Lubomirski tarafından ailenin Santa Barbara'daki evinde çekilen karede iki yaşındaki oğulları Archie'nin ne kadar büyüdüğü de gözlerken kaçmıyor. 
 

Çift, tatil ruhunu yansıtan Noel mesajlarında hayırsever çalışmalarına da vurgu yapıyor: "Bu yıl kızımız Lilibet dünya geldi. Archie bizi anne ve baba yapmıştı; Lili ise bizi bir aile yaptı. 2022'yi dört gözle beklerken, Afganistan'dan yerleştirilen ailelerden, ücretli ebeveyn iznine ihtiyacı olan Amerikan ailelere kadar aileleri onurlandıran ve koruyan çeşitli kuruluşlara bağışta bulunduk."

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X