Meghan Markle ve Prens Harry'nin Burç Uyumu

 

 

Meghan Markle ve Prens Harry'nin Burç Uyumu
Yayın Tarihi: 15.10.2020 11:03:00

Prens Harry
Prens Harry bir Başak erkeği. Başaklar aklı başında, pratik ve planlama yönüyle dikkat çeker. Hatta biraz mükemmeliyetçi olduklarını söylemek mümkün. Harry biraz aykırı bir çocuk olarak tanınmış olsa da bunu Başak'ın değişkenliğine yormak mümkün. Bu da onun birçok farklı duruma kolay adapte olabileceği anlamına geliyor.

 
Meghan Markle
Oyuncu ve sanatçıların dikkat çektiği burç Aslan, Meghan Markle'ın da mensup olduğu burç. Aslanlar, dikkat çekmeyi severler. Doğal bir ışıltıyla manyetik olarak Aslanlara çekilmek çok olağandır. Bir Aslan olarak, Meghan Markle sosyalleşmekte ve yeni insanlarla tanışmakta uzman.
 
Harry & Meghan
İlk bakışta Başak ve Aslan muhteşem bir uyumla dikkat çekmeseler de ilişkinin yürümesini sağlayan başka etkenler dikkat çeker. Meghan'ın yükselen burcu Yengeç, Harry’nin ise Oğlak. Bir Aslan olarak Meghan, ilişkide daha fazla enerji ve heyecan ararken, Harry'nin Başak nitelikleri ilişkiyi daha sağlam ve olgun kılıyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X