Mimari Tasarımda Farklı Bir Dokunuş ve Yeni Bir Adres “Emila Casa”

İç mimar Aysu Karabacak Erbeş tarafından kurulan Emila Casa, yaşam alanlarına özel mimarlık proje tasarımı ve uygulamalarıyla İstanbul’un gözbebeği Bebek’teki yeni mağazasının açılışında misafirleriyle buluştu.

 

 

Mimari Tasarımda Farklı Bir Dokunuş ve Yeni Bir Adres “Emila Casa”
Yayın Tarihi: 23.10.2020 14:43:00

İç mimar Aysu Karabacak Erbeş, kendi tarzını yansıttığı, dekorasyonda hikayesi olan ve yaşayan tasarımları önemsediği dokunuşları sergileyeceği Bebek’teki yeni mağazasının açılışını özel bir davetle gerçekleştirdi. Yirmi yıllık tecrübesi ve zevkinin yanı sıra iki çocuğunun ismi Emir ve Ayşe Mila’ dan esinlenerek “Emila Casa” markasını yaratan Aysu Karabacak Erbeş’in açılışında ailesi ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

Kendi tasarımlarıyla birlikte yurt dışından özenle seçip getirdiği rafine parçaları Bebek’teki mağazasında yer veren İç mimar Aysu Karabacak Erbeş’in davetine Alara Malaz, Ayşen Zamanpur, Ayten Danışman, Banu Savcı, Burak Karabacak, Ceren Barlas, Daphne Behar, Ebru Mengenecioğlu, Elif Boyner, Esra Dinçkök, Esra Kohen, Etsi Haviyo, Esra Matraş, Eda Miskavi, Feryal Gülman, Gülin Karabacak, Gracy Assa, İdil Lüleci, Jülide Ateş, Maria Elhadef, Mariana Lerga, Merve Kılbey, Melis Çiftçi, Moris Kohen, Özge Sarıkadılar, Pervin Ersoy, Rosella Karabacak, Selin Erbeş, Sedef Fenercioğlu, Necmettin Karabacak, Sevan Bıçakçı, Stella Duek, Şah Yaycı, Şirin Yalçın gibi iş ve cemiyet hayatından birçok isim katıldı.

 

Emila Casa

Bebek Mahallesi Bebek Hamamı Sokak Ertalay Apt. No:4 D:7 İstanbul

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X