Morgan Freeman'dan Taciz Açıklaması

Sekiz kadının Oscar’lı aktör Morgan Freeman tarafından cinsel tacize maruz kaldıklarını iddia etmelerinin ardından ünlü oyuncu özür açıklaması yaptı.

 

Morgan Freeman'dan Taciz Açıklaması
Yayın Tarihi: 26.05.2018 13:27:00
Morgan Freeman, sekiz kadına cinsel tacizde bulunmasıyla ilgili özür diledi. Özür, CNN’e konuşan sekiz kadının 80 yaşındaki ABD’li aktörün kendilerini film setinde taciz ettiğini anlatmasının ardından geldi.
 
Freeman’ın kurucu ortağı olduğu bağımsız sinema yapım şirketi Revelations Entertainment’ta ve film setlerinde gerçekleştiği iddia edilen cinsel taciz olaylarıyla ilgili Freeman dün akşam konuştu.
 
Ünlü aktör, “Beni tanıyan ya da benimle çalışan herkes, kasten rahatsızlık veren ya da bilerek kimseyi huzursuz eden kimse olmadığımı bilir. Huzursuz olan ya da saygısızlığa maruz kaldığını hisseden herkesten özür dilerim. Benim asla böyle bir niyetim olmadı” ifadesini kullandı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X