MR. D.I.Y. Eviniz İçin Pratik ve Daima Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyor

Avrupa’ya Türkiye’deki mağaza yatırımlarıyla adım atan ve Meydan İstanbul, Metrogarden ve Torium AVM’de tüketicileriyle buluşan MR. D.I.Y, ziyaretçilerine aradıkları her şeyi, uygun fiyatlarla sunuyor. Dekorasyona ve ev gereçlerine ilgi duyanlar; hırdavattan kırtasiye ve hobi alternatiflerine kadar her alanda, aradıkları tüm malzemeleri MR. D.I.Y. mağazalarında bulabiliyor.

 

 

MR. D.I.Y. Eviniz İçin Pratik ve Daima Uygun Fiyatlı Çözümler Sunuyor
Yayın Tarihi: 4.01.2022 15:09:00

Evi için alışveriş yapmak, evine fonksiyonel veya dekoratif değer katmak isteyenler, MR. D.I.Y. mağazalarını tercih ediyor. Kaliteyi rekabetçi fiyatlarla sunan MR. D.I.Y., geniş ürün seçeneği ile herkese hitap eden, farklı bir perakende deneyimi sunuyor.

 

MR. D.I.Y. sınırsız hobi alternatifi sunuyor

Evde geçirilen sürenin artışı, farklı hobiler edinmenin de yolunu açtı. Özellikle boyama kalemlerinin gündelik koşuşturmacaya biraz ara vermek ve rahatlamak için çok iyi bir yol olduğu keşfedildi. MR. D.I.Y. mağazalarında yer alan boyama kalemleri ve kırtasiye malzemeleri, kış aylarında dışarı çıkmak yerine sarılıp sarmalanıp evde vakit geçirmek isteyenler için iyi bir alternatif sunuyor. MR. D.I.Y. mağazalarının Kırtasiye bölümündeki sınırsız seçenekle renkli dünyanızı dışa vurabilir; vazolar, kurabiye kutuları, kalebodurlar veya şişeleri rengarenk bir hale getirebilirsiniz.

 

Evde ustalığını konuşturmak isteyenler MR. D.I.Y.’i tercih ediyor

Hobi ürünleri dendiğinde akla ilk gelen kategorilerden biri de hırdavat… Özellikle ustalığını konuşturarak evini güzelleştirmek isteyenler, aradıkları kaliteli ürünlere MR. D.I.Y.’de uygun fiyatlarla sahip olabiliyor. MR. D.I.Y.’in hırdavat kategorisinde; dekupaj makinesi, testere, matkap, metre, tornavida seti, sprey boya, pense gibi birçok ürün alternatifi bulunuyor. Yeteneklerini mutfakta sergilemek isteyenler içinse alüminyum folyo, ekmek kesme tahtası, kızartma tavası gibi seçenekler yer alıyor.

 

Dünya çapında en büyük yapı market ve ev gereçleri perakendecisi olma vizyonu ve "daima uygun fiyat" sloganıyla çalışan MR. D.I.Y., kaliteli ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerinin hayatında fark yaratıyor. MR. D.I.Y. Türkiye mağazalarında binlerce ürün, tüketicileri bekliyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X