Üye Girişi | Yeni Üyelik

MyKlipPics Uygulaması

İstediğiniz saç modeline ulaşmanın yolu MyKlipPics uygulamasından geçiyor. Uygulama ile kendinize yakışan modeli bulmak artık çok kolay.

MyKlipPics Uygulaması

Haber Tarihi : 16 Nisan 2014 Çarşamba 15:43:00

Erkeklerin hayalindeki saç kesimini anlatması büyük bir kaosa dönüşür çoğu zaman. Bu tanıdık hikâyeyi sonlandırmak için MyKlipPics uygulamasını öneriyoruz. Apple Store’dan indirebileceğiniz uygulamayla kullanıcılar istedikleri saç kesim stillerini fotoğraflarla oluşturuyor. MyKlipPics kendinize en uygun saç modelini ve traş yöntemlerini bulmanızı sağlarken beğendiğiniz modelleri arşivleme imkanı da sunuyor. 

Nasıl bir model istediğinizi kuaförünüze anlatmak yerine MyKlipPics uygulamasıyla gösterin. 

Gönder Yazdır Paylaş


YORUMLAR


FACEBOOK YORUMLARI
Son Eklenen Teknoloji ve Otomobil Haberleri 
ÇOK POPÜLER
Selfie çılgınlığından ortaya çıkan selfie çubuğu İngiltere`deki O2 Arena, SSE Wembley Arena, Brixton Academy gibi önemli konser alanlarında yasaklandı.

Etel Baler`in hayata geçirdiği moda ve stil üzerine fotoğrafların paylaşıldığı yepyeni bir sosyal platformu olan ve 48 saatte en çok indirilen Apple aplikasyonu olan Fashiontalks daveti gerçekleştirildi.

Instagram`da daha fazla etkileşim ve beğeni almak için yapmanız gerekenler...

Herkesin Instagram`ı kullanma amacı veya paylaştıkları gönderiler birbirinden farklı olsa da bazı kızların hesapları gerçekten birbirine benziyor. Bu benzerliği fark eden Skellie ile tanışıp Instagram gönderileriyle eğlenmek ister misiniz?

Eğer Instagram`da Kraliyet ailesi mensuplarından William ve Kate Middleton`ı takip ediyorsanız, hemen takip etmeyi bırakın. Çünkü Kraliyet ailesi artık resmi olarak Instagram`da.
Webrazzi Ödülleri 2014 sonuçları açıklandı. İşte kazananlar...
Dünya genelinde en yaygın kullanılan popüler ücretsiz mesajlaşma servisi WhatsApp`ın masaüstü uygulaması yayınlandı.
Altın Küre`ye hep mükemmel fotoğraflarla bakmak olmaz, biraz da ünlülerin gözünden bakmak lazım.
Telefon numaramızı farklı bir operatöre taşıdığımızda aldığımız uyarı tonu artık isteğe bağlı olarak olacak.
Yapılan son araştırmalara göre eski arkadaşlarla bağlantılı olmak, insaların neler yaptığını görebilmek, herşeye çabuk bir şekilde ulaşıp bilgi almak, yorum yapabilmek, bir kadının stresini azaltan etkenlerden biri fakat erkeklerin değil.
Samsung, otizmli bireylerin hayatlarını iyileştirmek amacıyla geliştirdiği yeni uygulaması Look At Me`yi tanıttı. Gerçekleştirilen klinik araştırmaya göre, uygulama yardımıyla otizmli çocukların göz teması kurma becerisinde, yüzde 60 oranında gelişme görüldü.

 kisa orta uzunTRENDUS BÜLTENE ÜYE OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Modadan güzelliğe, sağlıktan dekorasyona en yeni haberlerle hazırlanan şık Trendus bülteni emailinize gelsin!

Instagram Fotoğrafları

The Imitation Game Fragman
The Imitation Game Fragman - Ünlü matematik dehası Alan Turing`in hayatının anlatıldığı The Imitation Game `En İyi Film` dalında Oscar`a aday.

Yabancıların en sevdiği düğün ritüellerinden biri olan aynı renk giyinen nedimeler son dönemde Türkler arasında da oldukça yaygınlaştı. Düğün gününde gelinin kız arkadaşlarının tek bir renk giyinmesini siz nasıl buluyorsunuz?

Beğeniyorum
Beğenmiyorum
Anket Sonuçları

TRENDUS OKURLARI SEÇİYOR
Dünyanın en güzel kadını kim?

TRENDUS INDEX
Ana Sayfa moda güzellik dekorasyon yemek teknoloji ve otomobil mücevher sağlık magazin video fotogaleri tarot falı rüya tabirleri rss iletişim

Mutlu Dergi Grubu Logo   www.boxerdergisi.tv   www.fortuneturkey.com   www.trendus.com   www.instyle.com.tr   www.popsalata.com