MySize, Nautica İş Birliğiyle Çalıştığı Başarılı Markalara Bir Yenisini Ekliyor

Yenilikçi ölçüm teknolojilerinin yaratıcı ve geliştiricisi MySize, yaşam tarzı markası Nautica ile MySizeID aplikasyonunu anlaşmasını açıklamaktan mutluluk duyuyor.

 

 

MySize, Nautica İş Birliğiyle Çalıştığı Başarılı Markalara Bir Yenisini Ekliyor
Yayın Tarihi: 13.12.2021 09:35:00
Beden ölçümünde çığır yaratan MySizeID uygulaması, Nautica’nın e-ticaret sitesi üzerinden Türkiye’deki müşterilerinin kullanımına sunuluyor. ‘Denizin ilhamı’ olarak bilinen marka, çok yönlülük ve rahatlık sunarak tüm dünyaya günlük marin stilinde şıklık sunuyor. Denizcilikten etkilenen klasik Amerikan spor giyim markası, MySize’ı tedarik zincirine dahil etmesiyle maliyeti düşürüp verimliliği maksimuma çıkararak iyi bir hizmet sunmayı planlıyor.  
 
Online satışın en önemli unsurlarının başında doğru beden seçimi yer alıyor. Müşterilerin memnuniyetini arttırmak ve online satıcılar için ölçümlemeyi standartlaştırıp tüketicilerin her beden tablosunda doğru bedeni bulmasına yardımcı olarak maliyetlerini azaltmak için yaratılan MySize’ın patentli algoritmaları ve yazılım geliştirme kiti (SDK), iade oranını düşürerek çalıştığı markaların kâr hanesini geliştiriyor. Nautica Türkiye, e-ticaretin dalgalı sularının bilinciyle MySize’ı fırtınayı sakinleştirecek değerli bir araç olarak tanımlıyor.  
 
Nautica Türkiye’nin lisanslı üretim sahibi Eren Group’un dünyaca ünlü French Devanlay Group ile iş birliği yapıyor olması MySize’a portföydeki Lacoste, Burberry ve The Kooples gibi daha çok markayla entegre olma fırsatı sunuyor. MySize, Nautica’nın Aéropostale, Eddie Bauer, and Vince Camuto’nun bulunduğu geniş bir giyim şirketi portföyüne dahil olmaktan dolayı mutluluk duyuyor.

Siz de nautica-tr.com adresinden alışveriş yapmadan önce MySizeID ile doğru beden ölçünüzü öğrenerek iadesiz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.  
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X