Ned Pamphilon`un 7 Renkli Dünyası Piola`da

İngiliz ressam Ned Pamphilon`un yeni eserlerinden oluşan Ned`in 7 Renkli Dünyası: İstanbul resim sergisi İstanbul`un gözde İtalyan restoranlarından Point Hotel Barbaros`un içindeki Piola`da, Art Inside Piola sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenleniyor.

 

Ned Pamphilon`un 7 Renkli Dünyası Piola`da
Yayın Tarihi: 10.12.2014 15:44:00

2014’e renkli bir veda ederek yeni yılın ilk haftalarını İstanbul’un 7 rengi ile birlikte karşılamak isteyen sanatseverler  09 Aralık 2014 – 20 Ocak 2015 tarihleri arasında sergiyi Piola’da ücretsiz olarak gezebilecekler.

İstanbul için en fazla eser üreten yabancı ressamlardan birisi olan Ned Pamphilon’un yeni sergisinde İstanbul’un 7 rengi Ned’in farklı yorumlarıyla buluşuyor. Kızkulesi, Beyoğlu tramvayının yanısıra İstanbul Boğazı’nın renkli büyüsü ile, bir kıtadan diğer kıtaya her gün yolculuk yapan İstanbulluların renkli dünyası yine Ned’in tuvalindeki yerini alıyor.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X