Netflix'ten İzleyiciye Kolaylık

Çevrim içi televizyon platformu Netflix son zamanlarda kullanıcıların işini kolaylaştıran gelişmelerle gündeme gelmeye devam ediyor.

 

Netflix'ten İzleyiciye Kolaylık
Yayın Tarihi: 20.03.2017 22:06:00
Geçtiğimiz günlerde içerik değerlendirme sitemini değiştiren mecra şimdi de dizilerin yeni bölümlerini seri halde izlemeyi sevenlere zaman kazandıracak bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.
 
Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Netflix geçtiğimiz hafta dizi, film ve belgeselleri değerlendirmede kullanılan yıldız sistemine veda edeceğini duyurmuştu. Onun yerini sosyal medyada görmeye alıştığımız beğenme veya beğenmeme seçeneği yer alacak. Üstelik bu yeni sistem nisan ayından itibaren kullanılabilir olacak. Şimdi Netflix’in yeni bir özellik üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı.
 
Bildiğiniz gibi Netflix orijinal dizilerinin bütün bir sezonunu bir anda izlenebilir hale getiriyor. Bu da bölümleri arka arkaya izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Fakat birkaç bölüm seyrettikten sonra dizinin jeneriğini tekrar tekrar izlemek sıkıcı bir hal alabiliyor. Netflix yeni özelliğiyle birlikte jeneriği atlama aşamasını kolaylaştırıyor. Bunun için direkt olarak “jeneriği atla” seçeneğine basmak yeterli olacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X