Netflix'ten Yeni Dizi, Lost in Space

Netflix’in yeni orijinal dizisi Lost in Space 13 Nisan Cuma günü Netflix’te başlıyor.

 

Netflix'ten Yeni Dizi, Lost in Space
Yayın Tarihi: 10.04.2018 00:56:00
Netflix’in merakla beklenen dizisi Lost in Space, 13 Nisan Cuma günü yayınlanmaya başlıyor. Dizinin prömiyeri, 6 Nisan Cuma günü Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı Middle East Film and Comic Con 2018’de gerçekleştirildi.

Etkinliğe Robinson ailesi üyelerini canlandıran Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Taylor Russel ve Mina Sundwall katıldı.
 
1960'ların klasik bilimkurgu dizisinin dramatik ve modern bir yorumu olan Lost in Space’in hikayesi günümüzden 30 yıl sonraki bir gelecekte geçiyor.Hikayede uzayın kolonileşme dönemi başlamıştır ve daha iyi bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere sınanmış ve seçilmiş olanların arasında Robinson ailesi de bulunmaktadır. Ancak bu çiçeği burnunda koloniciler yeni evlerine doğru seyahat ederken beklenmedik biçimde rotadan saparlar. Şimdi, orijinal varış noktalarının birçok ışık yılı uzağındaki tehlikeli ve yabancı bir gezegende hayatta kalabilmek için yeni müttefikler bulmak ve iş birliği yapmak zorundadırlar.


Koşulların ve aldatma konusundaki ortak becerilerinin bir araya getirdiği iki karakter de Robinsonlarla beraber mahsur kalmıştır. Bu iki aykırı tipten huzursuz edici şekilde karizmatik Dr. Smith'i Parker Posey (Café Society, Mascots, A Mighty Wind) canlandırırken istemeden de olsa sevimli bir karaktere sahip Don West rolünde Ignacio Serricchio (Bones, Çılgın Düğün) oynuyor.
 
Yapımcılığını Legendary Television'ın üstlendiği dizinin senaryosunda Matt Sazama ve Burk Sharpless'ın (Dracula: Başlangıç, Son Cadı Avcısı) imzası bulunuyor. Zack Estrin (Prison Break) ise dizi sorumlusu olarak görev yapıyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X