Nimo Stylo: Sadece Sana Özel

`Sadece Sana Özel` satış felsefesi ile çalışan Ceren Dural`ın markası Nimo Stylo`nun yeni koleksiyonundaki birbirinden sevimli clutch`lara bayıldık!!

 

 

Nimo Stylo: Sadece Sana Özel
Yayın Tarihi: 25.06.2012 14:18:00

Eğlenceli, renkli ve özgün...

Ceren Dural`ın Nimo Stylo markası altında tasarladığı ürünlerinin her biri bir diğerinden renkli ve eğlenceli. Tamamıyla el yapımı olarak tasarladığı clutch`ları sınırlı sayıda üretiliyor. `Sadece size özel` satış felsefesi ile her bir üründen maksimum 2 yada 3 adet üretiliyor. O yüzden beğendiğiniz bir model gördüğünüzde acele etmekte fayda var. Biz Ceren Dural`ın yeni sezon için tasarladığı clutch`larını çok sevdik. Yaz ayları için tam anlamıyla mükemmel. Yaz akşamlarında kıyafetine renk katacak bu cluth`lardan bir tane mutlaka edinmelisiniz.

Sünger Bob`dan Susam Sokağı`na birbirinden eğlenceli çizgi film karekterlerini görebildiğimiz koleksiyonda aynı zamanda cupcake ve maskelerden oluşan tasarımlar da dikkat çekiyor. Fotogaleriden 18 parçadan oluşan 2012 Yaz koleksiyonunu inceledikten sonra http://nimostylo.com/ sitesinden satın alabilirsiniz.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Melis Topaloğlu  |  Fotoğraf: İdris Ekinci Photography  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X