Olivia Wilde, Marvel Filmi Yönetmenliğini Üstlenecek

Olivia Wilde'ı Marvel evreninde yönetmen koltuğunda göreceğimiz için oldukça heyecanlıyız. Wilde, Spider-Woman karakterinin yer alacağı Marvel filminin yönetmenliğini üstlenecek.

 

 

Olivia Wilde, Marvel Filmi Yönetmenliğini Üstlenecek
Yayın Tarihi: 18.09.2020 12:02:00
Booksmart filmi ile ilk kez yönetmen koltuğuna oturan ve bundan pek çok kişiye göre başarılı bir şekilde sıyrılan Olivia Wilde, ikinci yönetmenlik deneyimini bir Marvel filminde yaşayacak.

Wilde'ın yanı sıra filmin yaratım süreci pek çok kadına emanet. Spider-Man: Homecoming, Far from Home ve Into the Spider-Verse gibi filmlerde de çalışan yapımcı Amy Pascal bu isimlerden biri.


Yeni Marvel filmi, gerçek adı Jessica Drew olan Spider-Woman karakterini anlatacak. 1977'de Archie Goodwin ve Marie Severin tarafından yaratılan karakter, küçük yaşlarda uranyuma maruz kalarak hastalanıyor ve doktor babası tarafından örümcek bazlı bir serum enjekte edilerek iyileşiyor. Jessica Drew bu elde ettiği süper güçlerini özel dedektif olarak kullanıyor.


Oliva Wilde bu yeni projeyle ilgili heyecanını şu cümlelerle dile getirdi: "Bu hikayeyi sadece bir yönetmen olarak anlatmakla kalmıyor; ayrıca bu hikayeyi geliştiriyorum.Bu benim için inanılmaz." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X