On Derin Ayak İzi

‘Ten Deep Footprints` adlı romanıyla Şubat 2013`de Uluslararası HarperCollins Authonomy ödülünü kazanan Türk yazar Lüset Kohen Fins`in kitabı şimdi `On Derin Ayak İzi` adıyla Türkçe olarak yayınlandı.

 

 

On Derin Ayak İzi
Yayın Tarihi: 16.01.2014 08:47:00

On Derin Ayak İzi, alışılmadık bir kurguyla yazılmış çağdaş bir metropol hikayesi. Kitabın dikkat çeken tarafı gerçekçi diyaloglara, sıra dışı karakterlere ve popüler kültürle harmanlanmış bir hikayeye sahip olması. 

Romanın ilk bölümünde dünyaca ünlü bir talk-show yıldızı olan Chloe Franklin’in 2020’deki hayatına konuk oluyoruz. Reyting kaygısıyla yapılan kurnazca bir plan bizi 2013 yılına geri götürüyor ve Chloe Franklin’in bu günlere gelmesine istemeden de olsa sebep olan dört kişinin hayatlarına tanık olmaya başlıyoruz. 

Başta İngilizce olarak kaleme aldığı Ten Deep Footprints adlı romanıyla Uluslararası HarperCollins Authonomy Yarışmasına katılan Fins, yarışmada birinci olarak Şubat 2013’te altın madalya aldı. Kitap, Gate Yayınları`ndan yazarın kendi Türkçe tercümesiyle Türkiye`de de yayınlandı. 

New York’ta geçen; Tokyo, Londra, Roma ve Mumbai’nin ardından İstanbul’a kadar uzanan hikayesiyle On Derin Ayak İzi size hem bir kitap okumuş hem de bir film izlemiş hissi verecek.

Haber: Merve Pınar  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X