People, 2021'in Yaşayan En Seksi Erkeğini Duyurdu: Paul Rudd

Paul Rudd, People dergisi tarafından bu yılın Yaşayan En Seksi Erkeği seçildi!

 

 

People, 2021'in Yaşayan En Seksi Erkeğini Duyurdu: Paul Rudd
Yayın Tarihi: 10.11.2021 14:25:00
52 yaşındaki aktör, People dergisinin Kasım kapağında "Yaşayan En Seksi Erkek" olarak duyuruldu. Paul Rudd bu seçimin ardından şu açıklamada bulundu: "İnsanların bunun için seçildiğimi duyduklarında 'ne' diye tepki vereceklerinin farkındayım. Sahte bir tevazu göstermiyorum. Bu ünvanı benden önce alması gereken o kadar çok insan var ki."

Rudd açıklamalarına esprili bir şekilde devam etti: "Demek istediğim, bunun üzerine eğilecek ve sahip çıkacağım. 'Ah, ne kadar mütevazıyım' şeklinde davranmayacağım. Kartvizit yaptırıyorum. Ama tüm arkadaşlarımın beni mahvedeceklerine eminim. İşte tam da bu yüzden onlar benim arkadaşlarım."


Geçtiğimiz beş yıla baktığımızda People bu ünvanı 2020 yılında Michael B. Jordan'a, 2019'da John Legend'a, 2018'de Idris Elba'ya, 2017'de Blake Shelton'a ve 2016'da Dwayne Johnson'a vermişti. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X