Ramada Resort Bodrum ile Bodrum’u Yeniden Keşfedin

 

 

Ramada Resort Bodrum ile Bodrum’u Yeniden Keşfedin
Yayın Tarihi: 10.06.2022 15:01:00
Toscana’yu Bodrum’a taşıyan Ramada Resort Bodrum kış döneminde huzur veren şöminesi ve sıcak atmosferiyle sizi kucaklarken yaz döneminde ise enfes manzarasıyla Bodrum Yarımadası’nın tüm yıl vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Bodrum’un yeşili kucaklayan noktasındaki selvileri, zeytinleri ve narenciye ağaçları ile en sıcak gün batımlarını bile esintiyle buluşturuyor. 
 
Bu güzel Bodrum manzarasını ise The Club Restoran’ın Uzak Doğu, Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerinin yer aldığın şık bir A La Cart Restoran ile taçlandırarak misafirlerini unutamayacakları lezzetler sunmaktadır. 
 
Konforlu ve farklı tarzlara sahip 10 havuzlu ve bahçeli villa, 25 adet Suit ve 94 adet odasıyla toplam 129 odadan oluşan yapı begonvil, zeytin ve jakaranda ağaçlarıyla kaplı yollarıyla doğayla bütünlemiş bir tatil imkânı sunuyor. Doğanın bir parçası olan hayvan dostlarımız içinse Ramada Resort Bodrum’da onlara her zaman yer var.  
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X