Rüzgar Erkoçlar'dan Evlilik Teklifi

Oyuncu Rüzgar Erkoçlar, bir süredir birlikte olduğu 24 yaşındaki sevgilisi Tuğba Beyazoğlu'na evlenme teklif etti.

 

Rüzgar Erkoçlar'dan Evlilik Teklifi
Yayın Tarihi: 16.02.2017 12:45:00
14 Şubat'ı kutlamak için Rüzgar Erkoçlar ve sevgilisi Tuğba Beyazoğlu bir mekana gitti. Mekandaki karikatüriste kendilerini çizdirirlerken aldığı sürpriz evlilik teklifine şok olan Beyazoğlu "Evet!" dedi.

                                

Tuğba Beyazoğlu, yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştı: "Sonsuza kadar evet! Oysa ki öylesine gitmiştik. Mekanda Sevgililer Günü nedeniyle karikatürist vardı. Masamızın ayarlanmasını beklediğimiz anda, vakit doldururken ‘kendimizi çizdirelim’ dedik. Aslında her şey planmış… Her şey ayarlanmış… Önümde duran Tv ekranında ‘HEY!’ dedi adam ve başladı… Ağladım durdum. İzlerken yok oldum. O an anladım ve kağıda ‘evet’ yazdım…".

Romantik teklifin sahibi Rüzgar Erkoçlar ise duygularını şöyle dile getirdi: “Gözlerimi bir kez açtın, bundan sonra da seninle kapamak istiyorum. Emeği geçen herkese, yanımızda olan arayıp soran herkese teşekkürler… Bana ‘evet’ dedi”.

2017'nin yazında evlenmeyi planlayan ve Geçtiğimiz haftalarda birbirlerinin aileleriyle tanışan çift,  2017'nin yazında evlenmeyi planlıyor.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X