Sanda SPA Rainforest masajı

Tropik, etkileyici ve benzersiz bir atmosfer… Sonsuz rahatlık, tazelik, ferahlık ve arınma hissi… SANDA SPA, RAINFOREST masajıyla misafirlerine daha önce hiç tatmadıkları özel bir deneyim sunuyor.

 

 

Sanda SPA Rainforest masajı
Yayın Tarihi: 16.02.2011 14:21:00

Herkesin hayatında bir kez mutlaka görmek isteyeceği çok özel bir etkileyiciliğe sahip olan yağmur ormanları bir masaja ilham kaynağı oldu. SANDA SPA’nın RAINFOREST masajı size ruhunuzu ve bedeninizi arındıracak eşsiz bir deneyim sunuyor. Tüm vücuda uygulanan, 50 dakika süren RAINFOREST masajı sona erdiğinde ise kendinizi huzurlu, dinlenmiş, rahat ve stresten arınmış hissedecek; bu eşsiz deneyimi en kısa zamanda tekrarlamak isteyeceksiniz!

RAINFOREST masajı, sakinleştirici etkisiyle bilinen sandal ağacı yağıyla uygulanıyor. Etkileyici, egzotik ve yatıştırıcı kokusuyla bambaşka bir rahatlık sağlayan, ferahlığa sürükleyen sandal ağacı yağı tüm duyularınızı harekete geçiriyor. Yağmur, ormanı nasıl besliyorsa; sandal ağacı yağı da yenileyici ve besleyici özellikleriyle vücudunuzda aynı etkiyi yapıyor. Cildinizin canlı ve parlak bir görünüme ulaşmasına yardımcı oluyor.
 
Stresten uzaklaşıp, bedeninizin doğal nefes ritmini yakalayın…
 
Hayatın yoğun temposuna bir mola verin… RAINFOREST masajı, esnetme hareketleri ile birlikte vücudunuzun stresten arınmasına, doğal nefes ritmine kavuşmasına destek oluyor. Sandal ağacı yağıyla, dairesel hareketler eşliğinde vücuda basınç yaparak uygulanan bu masaj, kasların gerginliğini gidermeye, gün içindeki yorgunluğu atmaya yardımcı oluyor. Bu dokunuşlarla beden, negatif enerjiyi atarak, doğanın rahatlatıcı havasını hissetmeye başlıyor. RAINFOREST masajı, kişi farkına bile varmadan bedenin doğal nefes ritmine kavuşmasına destek oluyor. Vücudun tamamına aynı anda uygulanan bu masaj, kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olarak dinçlik hissi veriyor.
 
Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X