Sarah Jessica Parker Asansörde Kaldı

Otel asansöründe mahsur kalan Sarah Jessica Parker, kurtarılma anını sosyal medyada yayınladı.

 

Sarah Jessica Parker Asansörde Kaldı
Yayın Tarihi: 6.01.2017 23:49:00
Sex and the City dizisinde canlandırdığı Carrie Bradshaw karakteriyle ünlenen Sarah Jessica Parker, New York’ta misafir olduğu bir otelin asansöründe mahsur kaldı. 51 yaşındaki ABD’li oyuncu, altıncı katta kalan asansörden kurtarılma anında çektiği videoyu Instagram hesabında paylaştı. Videoda, sıkışan asansör kapısının dışarıdan açılmaya çalışılması dikkat çekiyor. Video boyunca konuşan Parker, “Şu anda 12 dakikadır asansördeyiz. Herkes canla başla çalışıyor. Paniğe kapılmadık” ifadesini kullandı.
 
Herkesin içeride kalanlara yardımcı olduğunu belirten Parker, kurtarılma anı videosunda “Panik olmadık. Yemeğimiz, suyumuz ve şarjı dolu telefonlarımız yanımızda. Yeni insanlarla tanıştık ve çok umutluyuz” dedi. Parker ayrıca, “45 dakika içinde bir yerde olmamız gerekiyor” sözlerini de ekledi.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X