SheHulk'un Kadınların Öfkesi Hakkında Güçlü Bir Mesajı Var

İzleyiciler, kadınların öfkesi hakkındaki güçlü mesajı için She-Hulk'ı şimdiden övüyorlar. Ve Hulk yine parçalıyor, bu sefer ataerkiyi!

 

 

SheHulk'un Kadınların Öfkesi Hakkında Güçlü Bir Mesajı Var
Yayın Tarihi: 2.09.2022 14:15:00
She-Hulk: Attorney at Law'ın ilk bölümü yaklaşık iki haftadır Disney+'ta mevcut ve biz bu süper kahraman spin-off'una şimdiden kafayı takmış durumdayız!
 
Yeni başlayanlar için, Orphan Black'teki ana karakteri unutulmaz bir şekilde oynayan Tatiana Maslany'nin Mark Ruffalo ve Jameela Jamil ile büyük bir Marvel serisine adım attığını görmek çok sevindirici.  She-Hulk'ta Tatiana, orijinal Hulk olan kuzeni büyük Bruce Banner'dan kan naklinin ardından yanlışlıkla bir Hulk'a dönüşen hırslı ve başarılı bir avukat olan Jennifer Walters'ı oynuyor. Ve şaşırtıcı bir şekilde, Jennifer kuzeninden farklı şekilde kontrol edilemez bir öfke yaşamadan da Hulk karakterine geçebiliyor.  
 
Dizide özellikle dikkat çeken, Jennifer'ın Bruce'a öfkesini nasıl kontrol edebileceğini açıkladığı bir sahne var. "Öfkemi kontrol etmede harikayım. Bunu her zaman yaparım: Sokakta tacize uğradığımda ya da beceriksiz erkekler bana kendi uzmanlık alanımı açıkladığında…”
 


“Bunu hemen hemen her gün yapıyorum çünkü yapmazsam duygusal ya da zor olarak adlandırılıyorum ya da kelimenin tam anlamıyla öldürülebiliyorum. Bu yüzden öfkemi kontrol etme konusunda uzmanım çünkü bunu senden çok daha fazla yapıyorum.”
 
Lütfen bu cümleleri duyamayanlar için daha yüksek sesle söyle Jen!
 
Pek çok hayran, sahneye ilişkin takdirlerini paylaşmak için sosyal medyayı kullandı:
 
“#shehulk, bazı genç erkeklerin bir kadının böyle deneyimler hakkında samimi bir şekilde konuştuğunu ilk kez duymasını sağlamış olabilir. Öyle görünmeyebilir ama bu bilinç gerçekten çok önemli.”
 
Başka bir kişi, "Jen'in öfkesini nasıl kontrol edebildiğini açıkladığı sahne, bu bölümün en sevdiğim anıydı. Bir erkek olarak düşünmediğim bir şeydi. Ayrıca bu dizinin kadınlar tarafından yazıldığını ve yönetildiğini izleyicilerin tekrar fark etmesini sağladığı için harikaydı. #SheHulk ” yazdı.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X