Simon Jacquemus'den Homofobik Müşterilerine Yanıt

Jacquemus markasının yaratıcısı Simon Porte Jacquemus, Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşı ile paylaştığı bir kareye gelen yorumların ardından homofobik müşterilerine yanıt verdi.

 

 

Simon Jacquemus'den Homofobik Müşterilerine Yanıt
Yayın Tarihi: 16.02.2022 11:34:00
32 yaşındaki Fransız tasarımcı, 14 Şubat'ı sevgilisi Marco Maestri ile birlikte oldukları bu kare ile kutladı. Sevginin ve aşkın kutlanması gereken, sadece pozitif hisler yansıtması gereken bu kare, sosyal medya kullanıcıları tarafından nefret söylemlerinin hedefi haline geldi. Fotoğraf, takipçiler tarafından pek çok kalp kırıcı yoruma maruz kaldı.


 
Bunun üzerine tasarımcı, bir takipçisinden gelen yorumun ekran görüntüsünü alarak vermek istediği mesajı iletti. Tasarımcı, takipçisinin "Çantalarınızdan istiyordum ama şimdi..." yorumunun ardında kusma emojileri eklemesine kayıtsız kalamayarak "Çantalarım seni istemiyor" yanıtını verdi. Ardından bu konuşmanın ekran görüntüsünü paylaşarak mesajını ekledi.

Jacquemus, modaevinde pek çok eşcinsel kişinin çalıştığını ve homofobik müşteriler istemediklerini açıkça belirterek ekledi: "Ürünlerimizi hak etmiyorsunuz. Nokta."

 
Tüm bunların yanı sıra olması gereken normal bir şekilde çifti destekleyen ve Sevgililer Günü tebriklerini ileten takipçiler de vardı.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X