Star Wars: The Last Jedi'den Yeni Fotoğraflar

Star Wars: The Last Jedi filminden heyecan uyandıran yeni görseller paylaşıldı.

 

Star Wars: The Last Jedi'den Yeni Fotoğraflar
Yayın Tarihi: 11.08.2017 18:29:00
Hatırlayacağınız üzere Star Wars uzun bir aranın ardından 2015 senesinde sinemalara geri döndü. Büyük ilgi gören Star Wars: The Force Awakens’in yönetmenliğini J.J. Abrams üstlendi. Kimilerinin çok beğendiği, kimilerinin ise fazlaca eleştirdiği bu film gişede rekorları alt üst etti. Doğal olarak hikayenin devam edeceği kesinlik kazanmış oldu. Sadece ismiyle bile büyük heyecan uyandıran Star Wars: The Last Jedi ne gibi gelişmelere sahne olacak, henüz bilmiyoruz. Filmin konusu büyük bir özenle, sır gibi saklanıyor. Dolayısıyla her detay, fotoğraf ve tanıtım büyük heyecan uyandırıyor. Paylaşılan son fotoğraflar ise yeni filme biraz daha yakından bakmamıza olanak sağlıyor.
 
Enteresan gelişmelere sahne olmasını beklediğimiz yeni filmin yönetmenliğini Rian Johnson üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong’o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie ve Andy Serkis gibi isimler yer alıyor. Heyecanla beklediğimiz Star Wars: The Last Jedi, Türkiye’de ve dünya çapında 15 Aralık‘tan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan fotoğrafları haberin galerisinde bulabilirsiniz.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X