Şükran Ovalı Paramparça Dizisinden Ayrılıyor

Nurgül Yeşilçay`ın ardından Paramparça dizisine dahil olan Şükran Ovalı sezon finaliyle kadrodan ayrılacağını duyurdu.

 

Şükran Ovalı Paramparça Dizisinden Ayrılıyor
Yayın Tarihi: 16.06.2016 11:36:00

Nurgül Yeşilçay`ın Paramparça dizisinden olaylı bir şekilde ayrılması üzerine diziye Ayşe karakteriyle dahil olan Şükran Ovalı sezon finaliyle kadrodan ayrılacağını duyurdu.

Şükran Ovalı dizi ekibine ve izleyicilere teşekkür ederek şu sözlerle hayranlarına veda etti;

"Güzel ekip öncelikle canım olan, her gördüğümde gülümsediğim hocam Altan Dönmez`e ve onun eşliğindeki tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum. Şeref Meselesi`nden sonra sanki kaldığımız yerden devam ediyormuşuzcasına, her sabah sizi görmek benim için mutluluktu. Ve tabii ki tüm oyuncu arkadaşlarım; canım Erkan`a, Ebru`ya, setin en gençleri ve bir o kadar başarılıları; Alina`ya, Leyla`ya, Burak`a ve çok kıymetli Hümeyra`ya Barış`a herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum .Çok büyük keyif aldığım Ayşe karakterinin yolculuğu buraya kadardı ve bu yolculuğunda ona benim hayat vermemi isteyen yapım şirketimiz Endomel`e ayrıca teşekkür ederim.Seneye Paramparça bu çok güzel ekiple yoluna devam edecek kalpten başarılar dilerim. Görüşmek üzere."
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X