Tadım Turları İle Gezerken Hayatı Deneyimleyin

İşte Tadım Turları'nın katılımcılara keyifli deneyimler yaşatan takvimi!

 

 

Tadım Turları İle Gezerken Hayatı Deneyimleyin
Yayın Tarihi: 8.09.2020 12:52:00
BİR BAŞKA TRAKYA

Bir başka Trakya gezimizde, Edrine ve Arda Bağlarını ziyaret edeceğiz. Gezi kapsamında akşam yemeğimizi konaklayacağımız Edrine Bag Vinum Otel’de ve öğle yemeğimizi Arda Bağı’nda alacağız.
Kişi başı 1.250 TL.

12 - 13 Eylül 2020

BİRA TADIM ETKİNLİĞİ

Biranın tarihi, stilleri ve ülkelere göre özelliklerini öğrenirken bira tadımının inceliklerini keşfedeceğiz. Ülkemizin farklı stillerde craft bira markalarını tanıyacak ve çeşit peynirler eşliğinde Bira & Peynir eşleşmesi ile degüstasyon etkinliği gerçekleştireceğiz.
Kişi Başı :245 TL.

22 Eylül 2020

TRAKYA BAĞLARI

Günübirlik Trakya programızda, Arcadia Bağlarını ve Vino Dessera Bağlarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi Vino Dessera Bağ Evinde alacağız.
Kişi Başı 650 TL.

27 Eylül 2020

BOZCAADA - ASSOS - ECEABAT

Gezimiz sırasında doğa, kültür ve tadım etkinliklerimiz olacak. Bozacaada'da Corvus bağları, Talay Bağları ve Çamlıbağ, Eceabat'da Suvla ve Portacaeli Bağlarını ziyaret edeceğiz. Ayrıca gezi esnasında zeytinyağ ve peynir tadım etkinliklerimiz olacak. Altınoluk Manastırhan Otel'de konaklayacağız.
Kişi Başı 2.200 TL

24 - 27 Eylül 2020

KAHVE TADIM ETKİNLİĞİ

Dünyadan bölgesel kahveler tatmak, kahve alanında iyi bir tadımcı olmak, kahve ve yemek eşleştirmeleri hakkında bilgi alacağız. Ayrıca bu etkinliğimizde damağımızda eşsiz tatlar bırakan kahvenin yüzyıllarca tanıklık ettiği tarihi olayları ve yetiştiği her bölgeden aldığı lezzetleri ile varoluş hikayesini dinleyeceğiz.
Kişi Başı 150 TL

3 Ekim 2020

TRAKYA BAĞLARI

Günübirlik Trakya programızda, Barbare Bağlarını ve Barel Bağlarını ziyarete edeceğiz. Öğle yemeğimizi Barel Bağ Evinde alacağız.
Kişi Başı 650 TL.

4 Ekim 2020

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X