Mahkeme (Uyanış)


Mahkeme (Uyanış)

Gökler açılmakta ve büyük melek Cebrail borusunu üflemekte. Flamalı borudan yayılan yedi ana ton yedi çizgi ile gösterilmiş. Bu emredici sert ses insanları yeryüzünün sınırlarından kurtaran yaratıcı kelime. Boru uzun ve yorucu uğraşıların sonunun geldiğini ve yeniden uyanışın olacağını müjdelemekte. Flamanın üzerindeki haç, güçler dengesinin sembolü.

Tabutlar 02.Sır -Başrahibe ile başlayan ve sonra pek çok şekle bürünüp akan nehir ve havuzların sonunda varacağı kozmik zihin sıvısından oluşan denizde yüzmekte. Ana karnındaki sıvı içinden hayata gözlerini açmaktalar. Arka planda denizin ötesinde görülen karlı soğuk dağlar soyut düşüncenin tepeleri. Saati geldiğinde mezarda olan her insan onun sesini işitecek ve dirilerek doğrulacaktır. Bu ruhun tesiri ile doğanın yeniden dirilişi, ölümdeki doğumun gizemidir.

Madde tabutundan çıkan erkekler şuurüstünü, kadınlar şuuraltını, çocuklar ise yenilenmiş kişiliği göstermekte. Ruh şimdi emir ile etlen kemikten giysisini giyerek insanların arasına karışacaktır. Sır numarası olan yirminin ikisi hayat gücünün maddeye girişini ve çoğalmasını anlatmakta. Güç, bilgi sahibi olana aittir. Bilgiye sahip olan ise sorumluluk almış demektir. Bu nedenle 00.Sır - Deli uğraşılar ve yıpranmalar ile hayatın sırlarını bulmuş olandır.

-  Başarı haberi
-  Başarının müjdelenmesi
-  Uyanış, yüksek idrak, kendini analiz etme, eleştiriye açık olma

TAROT KARTLARININ ANLAMLARISize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X