The Nail Job Lipostar Bölgesel Zayıflama Cihazı

Trendus`un favori el ve ayak merkezi The Nail Job hizmetlerine yenilerini ekledi. Türkiye`de bir ilk olan Lipostar bölgesel zayıflama cihazları ile yaza hazırlananlara mükemmel bir fırsat sunan Nail Job, sadece 5 seansta 2 beden incelme imkanı sunarken Ozon Tedavi ile de baştan aşağı yenilenmenizi sağlıyor. Konuyla ilgili merak edilen herşeyi Nail Job Bağdat Caddesi işletmecisi Selçuk Şireci`den dinledik.

 

The Nail Job Lipostar Bölgesel Zayıflama Cihazı
Yayın Tarihi: 15.04.2011 11:10:00

İlk başlarda sadece el ve ayak bakım merkezi olarak tanıdığımız The Nail Job, her geçen gün hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor.

Manikür, pedikür, protez tırnak, thermasoft, parafin, kalıcı kirpik, kalıcı makyaj, sir ağda, el ve ayak masajının yanı sıra lazer epilasyon, ayak detoksu, cilt bakımı, kavitasyon, radyo frekans, pressoterapi ve ozon tedavisi de olan The Nail Job, bu kez de Türkiye’de bir ilk olan LipoStar bölgesel zayıflama cihazını müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Lipostar yaz aylarına girerken hızla incelmek isteyenlerin imdadına yetişerek, 3 günde bir 20 dakikalık seanslar ile uygulanarak, 5 Seans`ta 2 beden gibi ciddi anlamda bir incelme sağlıyor.

Kalitesinden asla ödün vermeyerek müşterilerinin her alanda kendilerini tercih etmelerini sağlayan The Nail Job`un Bağdat Caddesi şubesine yerleştirilen LipoStar ile yaza kolayca hazırlanabilir, ozon terapi ile de baştan aşağı yenilenebilirsiniz.

Bağdat Caddesi The Nail Job işletmecisi Selçuk Şireci`yle gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbette, dikkatimizi çeken son uygulamalar LipoStar ve Ozon terapi üzerine konuştuk ve merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını aldık.

Lipostar nasıl çalışır?
Yağları ve selülitleri azaltmak için uzun süren PEMF ( Elektro Manyetik Alan Atımlı ) testleri neticesinde, Lipostar, fiziksel tetiklemeyi sağlayan kan devrimini, lenf drenajı, sinirleri ve kasları harekete geçiren yeni bir konsept olarak çalışmaktadır. Fiziksel etki illüstrasyonlarında cilt içten Manyetik Enerji hareketlerine göre titreşim eğilimleri göstererek, yağ hücreleri arasındaki boşlukları genişletir ve böylece selülit olarakta bilinen bağlı dokular gevşer ve çözülür. Buna ek olarak da Lipostar kan devrimini arttırır. Manyetik enerji sayesinde kırmızı kan hücresi içinde bulunan hemoglobini harekete geçirerek kan sirkülasyonunu arttırır.

Hangi bölgelere uygulanır?
Lipostar ile incelmesi istenilen tüm bölgelere uygulama yapılabiliyor. (Yağlı bölgeler, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi)

Türkiye’de bir ilk olan Lipostar’ın diğer cihazlara nazaran avantajları da oldukça fazla sanırım. Bu avantajlar neler?

• Güvenilir ve efektif kullanımı sayesinde direkt yağ hücrelerini yok ettiği için kalıcı etki sağlar.
• İlk seanstan itibaren gözle görünür sonuçlar verir.
• Uygulama sırasında anesteziye gerek duyulmamaktadır.
• Uygulama sonrasında iz bırakmaz.
• Uygulama esnasında Jel sürülmesine ihtiyaç duyulmamaktadır.
• Obezite hastalarına uygulanabilmektedir.
• Selülit tedavisinde çok başarılı sonuçlar verir.
• Bir seansta 3 ila 10 cm incelme sağlanabilmektedir.


Manyetik Enerji, Infrared, Lazer ve Titreşim özelliklerini bir arada barındıran Lipostar’ın yağları yakma özelliği sayesinde kalıcı incelme sağlayarak 3 ila 10 cm arasında incelme elde edebilirken; kilo verme, selülit tedavisi ve daha birçok konuda iyileştirici etkisi olan ozon sauna uygulaması da sıklıkla tercih ediliyor.

Mucizevi iyileştirme etkisi olan Ozon Terapi hakkında neler söyleyebiliriz?

Ozon terapinin insan vücuduna faydaları saymakla bitmiyor ve 350’ye yakın hastalıkta tedavi yöntemi olarak kullanılıyor. Ozonterapi 2 atomlu oksijen molekülü yerine 3 atomlu oksijen molekülü olan ozon’un ( O3 = O2+O1 ) vücuda çeşitli yollardan verilerek vücudun oksijenasyonunu arttırarak,vücudun kendisini yenilemesini sağlıyor.

Ayrıca,
•Doku ve hücrelerin oksijenlenmesini arttırır. Daha yüksek oksijenli ortamda yaşayan hücreler gençleşir, canlanır. Temiz hava nasıl insanları canlandırıyorsa dokuya oksijen sunumu da hücreleri o şekilde canlandırır.Ozon kanın dokulara oksijen sunmasını arttırarak  hücre ve organların oksijen havuzunda yüzmesini sağlayarak Oksijen eksikliğini giderir.

•Ozonun serbest radikal denilen toksinleri direkt temizleyici etkisi vardır.

• Ozon,vücudumuzda serbest radikal denilen toksin ve atıklarla savaşan antioksidan sistemini de harekete geçirir. Kişi ozon almadığı zamanlarda da güçlenmiş antioksidan sistemi yardımıyla toksinleri vücudundan temizleyebilir.

•Bağışıklık sistemini uyararak, güçlendirir. Bağışıklık sisteminde sitokin, interferon denilen maddeleri arttırır. Beyaz kan hücreleri yani savunma hücrelerinin fonksiyonlarını düzenler. Bağışıklık sistemini güçlendirerek enfeksiyon ve kansere direnci arttırır. Bağışıklık sistemini düzenleyici özelliği ile bağışıklık sisteminin sapmasından kaynaklanan hastalıkların tedavisinde iyileştiricidir.

•Kanın kıvamın azaltır, akışkanlığını sağlar. Alyuvarların (kandaki kırmızı oksijen taşıyan hücrelerin) elastikiyetini artırarak kılcal damarlardan geçişini hızlandırır Damar duvarındaki plakların yumuşamasını ve küçük kan damarlarındaki tıkaçların çözülmesini sağlayarak kan dolaşımını düzenler. Damar duvarına olan etkisi ile tansiyonun normalleşmesine yardımcı olur.

•Dezenfeksiyon ve antimikrobik özelliği ile bakteri, virüs ve mantarları öldürür. Klordan 3125 kat daha güçlü, doğal ve atık bırakmayan dezenfektandır.

•Hücre içi solunumu hızlandırarak, hücrenin fonksiyonları için gerekli enerjinin üretimini arttırır. Daha enerjik ve fonksiyonel bir vücut oluşturur.

•Karaciğer hücrelerini aktive ederek, böbrek süzmesini ve cildin detoks edici özelliğini arttırarak, vücudumuzdaki kimyasal maddelerin (Kronik kurşun, cıva gibi ağır metal zehirlenmeleri, böcek öldürücüler, ilaç atıkları, asidik maddeler, tarım ilacı kalıntılarının atılmasını hızlandırarak) temizlenmesine yardımcı olur.


Ozon tedavisi, kan yıkama(majör), kas içine (minör), cilt altına (subkutan), vücut boşluklarına (rektal-makat yoluyla ve vajinal yolla), solunum(inhalasyon), eklem içine(intra artiküler), torbalama(el ve ayakların plastik torba içine alınması) veya ozonlanmış yağ-sıvıların haricen uygulanması veya içilmesi yöntemleriyle uygulanır. Seans süreleri 3-30 dakika arasında değişiklik gösterirken, sonuç mucizeler yaratıyor. 

Peki, Ozon Terapi`nin kullanıldığı hastalıklar nelerdir? 

Az öncede bahsettiğim gibi 350`ye yakın hastalıkta tedavi yöntemi olarak kullanılıyor. Ama bunlardan bir kısmını saymak gerekirse;

- Yara tedavisinde
- Dolaşım Bozukluğu Tedavisinde
- Kanser Tedavisinde
- Enfeksiyon ve virüsde
- Mide Bağırsak Hastalıklarında
- Karaciğer Hastalıklarında
- Böbrek ve Ürolojik Hastalıklarda
- Kas, sinir, kemik, romatizmal hastalıklarda
- Nörolojik hastalıkları
- Ağrı tedavisinde
- Bağışıklık sistemi güçlendirmede
- Cilt ve saç hastalıklarında
-Kozmatik amaçlı
- Zayıflama
- Solunum sistemi hastalıkları ve astım
- Kalp hastalıklarında
- Göz hastalıklarında
- Kronik yorgunluk ve stres durumlarında
- Anti-aging’de
- Botoks’da
- Hafıza güçlendirmede
- Doping ve Sporcularda
- Cinsel fonksiyon düzeltiminde

kullanılıyor ve çok ciddi başarılar elde ediliyor.

 

Bağdat Caddesi The Nail Job şubesine uğrayarak, mekanın güler yüzlü işletmecisi Selçuk Şireci`ye konuyla ilgili tüm merak ettiklerinizi sorabilir ve hemen arkasında gönül rahatlığıyla bikini sezonuna hazırlanmaya başlayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri;

Bağdat Cad. Kınayman Apt. No.343/3 Erenköy

Tel: 0216 411 29 77 - 78

E-mail: info@thenailjob.com

 http://www.thenailjob.com/
 

Haber: Melis Topaloğlu  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X