The North Face ve British Millerain’den Yeni İş Birliği

The North Face ve British Millerain, outdoor giyimin iki gerçek ikon markası yeni iş birliklerini duyurdu. Bu özel koleksiyon, dünyaca tanınan tarihi ve teknik bilgiye sahip British Millerain ile The North Face’in ikonik ve her hava durumuna uygun performans donanımlı outdoor tasarımlarını bir araya geliyor.

 

 

The North Face ve British Millerain’den Yeni İş Birliği
Yayın Tarihi: 10.01.2020 14:07:00
The North Face’in ikonik kontrast renklerini ve British Millerain’in su geçirmeyen dayanıklı kaplamasını kullanan koleksiyonun öne çıkan iki montu, Fermuarlı Sierra ile Kapüşonlu Rüzgar Ceketi, en zorlu kış şartlarında bile koruma sağlar.
 
   

Meşhur Yosemite Half Dome'un görüntülerine sahip siyah beyaz fotoğraf baskısı tişörtleri, markanın zengin mirasına bir bakış daha sunarak ürün yelpazesini tamamlıyor.
 
Koleksiyonu bugün itibariyle www.thenorthface.com.tr ve seçili The North Face mağazalarında bulabilir, Instagram'da ve Facebook'ta @TheNorthFace hesabını takip ederek bağlantıda kalabilirsiniz. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ERKEK MODASI HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X