TikTok’ta On Dakikalık Videolar Görmeye Hazır Olun

Son yıllarda hızla ünlenen app, videolarının süresini üçe katlıyor.

 

 

TikTok’ta On Dakikalık Videolar Görmeye Hazır Olun
Yayın Tarihi: 1.03.2022 12:20:00
TikTok resmi olarak videolarının süresini 10 dakikaya uzattığını bildirdi. Ünlü sosyal medya uygulaması daha önce 2021 Temmuz ayında da bu süreyi 3 dakikaya çıkarmıştı.
 
Uygulamanın sözcüsü bu yeniliği “Uygulamamızı nasıl daha iyileştirebiliriz ve TikTok kullanıcılarının deneyimini nasıl daha iyi hale getirebiliriz diye sürekli düşünüyoruz. Geçen sene kullanıcılarımıza kendilerini daha iyi ifade etmeleri ve daha kaliteli içerikler sunabilmeleri için 3 dakikalık videoları tanıtmıştık. Şimdiyse 10 dakikalık videolarla dünya çapındaki tüm TikTok kreatörlerine daha büyük bir şans tanımak istedik.” şeklinde dile getirdi. 
 
Sosyal medya analisti Matt Navarra TikTok’un bu yeniliği app’e nasıl uygulayacağı konusunda bir tahminde bulundu. Navarra’ya göre bu on dakikalık videolar insanların keşfetinde alıştığı kısa videolardan çok daha farklı bir deneyim sunacağı için muhtemelen farklı bir sekmede önümüze çıkacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER TEKNOLOJİ HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X