Trend Alarmı: Şık Topuzlar

Bu topuzlara bayılıyoruz.

 

 

Trend Alarmı: Şık Topuzlar
Yayın Tarihi: 24.03.2022 11:20:00
Bella Hadid ve Kendall Jenner gibi süper modeller tarafından popüler hale getirilen bu saç stili tüm kombinler için uygun.
 
Instagram'da sürekli karşımıza çıkan şık topuzlar,  klasik dağınık topuzdan ayrılıyor. Başlangıç​​ olarak, üst kısmı daha sıkı bağlanıyor.  Ve alışkın olunan topuzların aksine saçta konum olarak çok da yüksekte değiller.
 
 Bella Hadid, Kendall Jenner ve Hailey Bieber gibi isimlerle popülerliği arttığı için "model" topuzu olarak adlandırılan bu topuz, dağınık topuzlardan biraz daha parlak bir görünümde, ancak yine de rahat ve zahmetsiz hissettiriyor. Kaşlarınızı tarayıp dudak balmınızı sürdükten sonra, bu topuzla dışarı çıkmaya hazırsınız!
 
Artık pandeminin getirdiği sıkı şartlar bitti, bu yaz uzun zamandır olmadığımız kadar dışarıda olacağız. Yeni ve rahat saç modellerine hiç duymadığımız kadar ihtiyaç duyuyoruz. Bu saç modeliyse, sıcak havalar için imdadımıza koşmaya hazır.
 
İşte bu şık topuzlar için ilham alabileceğiniz bazı görünümler.
 

@gigihadid


@bellahadid


@haileybieber 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X