Tristan Thompson, Khloé Kardashian'dan Özür Diledi

Geçtiğimiz aylara damga vuran magazin olayının başrolünde Tristan Thompson vardı. Khloe Kardashian'ın kızı True'nun babası olan Tristan, yaşanan son gelişmelerden sonra Khloe'den özür diledi.

 

 

Tristan Thompson, Khloé Kardashian'dan Özür Diledi
Yayın Tarihi: 4.01.2022 10:49:00

Tristan Thompson'ın Khloé Kardashian ile pek de sadakat üzerine kurulu olmayan bir ilişkisi vardı. Khloe kendisini defalarca affetse de ilişkilerinin nihai sonu ayrılık oldu. 


Tüm bunların arasında geçtiğimiz aylarda Maralee Nichols isimli genç bir kadın bebeğinin babasının Tristan Thompson olduğunu iddia ettiğinde konu gündemde bir şok etkisi yarattı. Ve aylar sonra babalık testinden çıkan sonuçla birlikte Maralee Nichols'un haklı olduğu doğrulandı. Tristan Thompson son gelişmeleri Instagram hesabında paylaştığı hikayelerle duyurdu:

"Eylemlerimin tüm sorumluluğunu alıyorum. Oğlumuzu arkadaşça bir şekilde büyütmeyi dört gözle bekliyorum. Bu süreç boyunca açıkça ya da özel olarak incittiğim ya da hayal kırıklığına uğrattığım herkesten içtenlikle özür dilerim."Tristan Thompson, Khloé Kardashian için hazırladığı özür metnini ise farklı bir hikayede yayınladı: "Khloe bunu hak etmiyorsun. Sana yaşattığım kalp kırıklığını ve bu şekilde aşağılanmayı hak etmiyorsun. Yıllardır sana yaptığım muameleyi hak etmiyorsun. Davranışlarım sana olan bakış açımla hiç örtüşmedi. Gerçekten üzgünüm." 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MAGAZİN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X