Twin Peaks'in Dönüş Tarihi Belli Oldu

25 yıllık aranın ardından televizyona dönmeye hazırlanan Twin Peaks‘in yayın tarihi sonunda belli oldu.

 

Twin Peaks'in Dönüş Tarihi Belli Oldu
Yayın Tarihi: 11.01.2017 19:28:00
Mark Frost ve David Lynch tarafından yaratılan Twin Peaks, 90’ların başında ekrana gelmişti. Twin Peaks isminde kurgusal bir kasabada geçen hikaye bir FBI ajanının Laura Palmer‘ın ölümünü araştırmasıyla başlıyor. Yapım cinayet soruşturması gibi gerçekçi bir ögenin yanında doğa üstü elementleri ve korku filmlerinin havasını da bünyesinde barındırıyordu. Twin Peaks’in televizyondaki macerası uzun sürmedi ancak kısa sürede kült diziler arasına girmeyi başardı. Çeşitli yapımlarda adını sıkça duyduğumuz dizi şimdi Showtime tarafından ekrana döndürülüyor.
 
David Lynch tarafından hazırlanan yeni bölümlerde başrol oyuncusu Kyle MacLachlan da dönüyor. Ona bu sefer Mädchen Amick, Dana Ashbrook, Sheryl Lee, Everett McGill, Kimmy Robertson, Russ Tamblyn, Ray Wise ve Grace Zabriskie gibi isimler eşlik ediyor.
 
1991’de iptal edilen Twin Peaks’in yeni sezonu iki saatlik bir bölümle 21 Mayıs‘ta başlayacak. Üçüncü sezon toplamda 18 bölümden oluşacak.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X