Vanessa Hudgens'ın Koronavirüs Gafı Olay Yarattı

Tüm dünya olarak talihsiz bir süreçten geçiyoruz. Bu duruma karşı ünlü isim Vanessa Hudgens yaptığı gafla büyük tepki topladı.

 

 

Vanessa Hudgens'ın Koronavirüs Gafı Olay Yarattı
Yayın Tarihi: 18.03.2020 16:02:00
Vanessa Hudgens geçtiğimiz gün yaptığı canlı yayında, muhtemelen yazın da etkisi hissedilecek Koronavirüs salgınına dair gelen bir soruya verdiği tepkiyle hedef haline geldi. Hudgens’ın yayın esnasında buna cevap olarak: “Evet bir virüs var. Anlıyorum ve buna saygı duyuyorum. Ama bir yandan da herkes ona yakalansa bile, sonuçta insanız ve bir gün hepimiz ölmeyecek miyiz? Bu korkunç ama kaçınılmaz. Bilemiyorum, belki şu anda bunu yapmamalıyım." diyerek gülmesi hayranları tarafından hoş karşılanmadı.


Hudgens ertesi gün hikayesine attığı videoda şunları söyledi: “Arkadaşlar dün bir Instagram canlı yayını yaptım ve bugün bazı yorumların yanlış algılandığını fark ettim. Bu gerçekten çok çılgın bir dönem! Evde kendimi kilitlemiş durumdayım. Sizin de güvende olmak için aynı şekilde olduğunuzu umuyorum. Bu durumu hiçbir şekilde hafife almıyorum. Ben evdeyim. Siz de evlerinizde kalın.
 
Vanessa hikayenin ardından Twitter’da canlı yayındaki yorumlarını "duyarsız" olarak değerlendirdi ve insanların tepkisinin onda önemli bir farkındalık ve uyanış yarattığını belirtti.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X