WhatsApp'a Hikaye Özelliği Geliyor

Bir süredir bünyesinde bulunan platformlara Snapchat'teki benzer özelliği entegre eden Facebook bu sefer WhatsApp'a aynı özelliği getirmeye hazırlanıyor.

 

WhatsApp'a Hikaye Özelliği Geliyor
Yayın Tarihi: 15.02.2017 19:39:00
Geçtiğimiz aylarda Snapchat'teki özelliğin neredeyse aynısını bünyesinde hizmet veren Instagram ve Facebook için kullanıma sunan şirket, bu sefer aynı özelliği WhatsApp'a getiriyor. Geçtiğimiz aylarda Snapchat'teki özelliğin neredeyse aynısını bünyesinde hizmet veren Instagram ve Facebook için kullanıma sunan şirket, bu sefer aynı özelliği WhatsApp'a getiriyor. 
 
Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddiaya göre, 'hikayeler' özelliği WhatsApp'a geliyor. Kullanıcının bir süre sonra otomatik olarak silinecek mesajlar göndermesini sağlayacak olan özellik için henüz resmi bir açıklama yok. Ancak iddiaya göre, WhatsApp bu sekmeyi tıpkı Instagram'da yaptığı gibi üst bölüme konuşlandırılacak.
 
Henüz test aşamasında olduğu belirtilen özelliğin platforma geleceğe tarih hakkında henüz resmi bir açıklama ise bulunmuyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X