Yaz İçin İdeal Tırnak Trendi: Double French

French manikürün her halini gördüğünüzü ve artık sıkıcılaştığını düşündüğünüzde, birden Instagram'da bambaşka bir tasarım ortaya çıkıyor ve bu stil yeniden konumunu sağlamlaştırıyor.

 

 

Yaz İçin İdeal Tırnak Trendi: Double French
Yayın Tarihi: 14.06.2022 10:01:00
French tırnaklar, oldukça uzun bir süredir en popüler nail-art tasarımları listesinde 1 numarada rahatça oturuyor ve yakın zamanda bir ikincinin bu sıralamayı devirmesi için gerçek bir şans yok gibi duruyor. Yine de, French manikürün her halini gördüğünüzü ve artık sıkıcılaştığını düşündüğünüzde, birden Instagram'da bambaşka bir tasarım ortaya çıkıyor ve bu stil yeniden konumunu sağlamlaştırıyor.
 
Her yerde nail-art meraklılarının keşfetlerine doluşan en son trend ise  Double French manikür! Bu trend, tırnaklarınızda bir değil, iki French manikür çizgisi oluşturarak elde ediliyor! Ayrıca ikinci çizginin ne yönde ve tam nerede olduğu önemli değil!
 
Herhangi bir tırnak görünümünde olduğu gibi, Double French manikür trendi de kişisel güzellik stilinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Klasik beyaz veya siyah tırnaklarla basit tutup, tamamlayıcı neon tonlarıyla bir renk patlaması ekleyebilirsiniz veya gerçekten dikkat çekici hale getirmek için biraz parıltı ekleyebilirsiniz. Bir sonraki tırnak randevunuzda size ilham olması için birkaç Double French örneğini aşağıda listeledik.


@overglowedit


@cb.beautyxx


@saloni_dania


@amberjhnails

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X