Kerem Kibar Nancy Kuyumcuyan düğünü

Kerem Kibar Nancy Kuyumcuyan düğünü
Yayın Tarihi: 12.12.2010 00:00:00

Hyundai Assan`ın Türkiye`deki kurucu ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı olan Ali Kibar ile Şafak Kibar`ın oğulları Kerem Kibar ile Rita-Arek Kuyumcuyan çiftinin kızları Nancy Kuyumcuyan,  dün akşam (11 Aralık) Çırağan Sarayında düzenlenen muhteşem bir düğünle dünyaevine girdiler.

10 yıldır mutlu bir beraberlik yaşayan Kerem Kibar ile Nancy Kuyumcuyan kısa bir süre önce evlenmeye karar verip nikah tarihleri için 11 Aralık gününü seçmişlerdi. Gecenin organizasyonunu Vakko Espace tarafından gerçekleştirilirken ses ve ışık ise Gaydar Mırcık Mix müzik tarafından yapıldı. Vakko Espace,  Çırağan Sarayı`nın genç çiftin isteği üzerine tamamen değiştirerek farklı bir atmosfere büründürdü. Gecede gelin Nancy Kuyumcuyan Vera Vang gelinliğiyle gözkamaştırıken; damat Kerem Kibar ise Armani damatlığıyla oldukça şıktı. 

Genç çiftin şahitliklerini Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Egemen Bağış, Asım Kibar ve Françesko Sponza yaparken nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. konuklar yemeklerini yerken yurtdışından gelen iki yabancı grubun müzikleriyle eğlendiler. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kerem-Nancy Kibar çifti nikah pastalarını kestiler. Pastanın kesilmesinin ardından eğlence kaldığı yerden devam etti. Yine yurtdışından gelen Dj geceye çaldıkları müzikle renk kattı. Konuklar Dj`in müzikleriyle gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

Genç çift balaylarına ise; daha sonra karar verip, bir hafta sonra balayılarına çıkacaklarını duydum. İkisine de bir ömür boyu mutluluklar dilerim.
Yazarın Son Yazıları
-"Gerçek Sosyete Göz Önünde Olmayandır!"

-GÜLE GÜLE "GÖZ ÖNÜNDE OLMAYI SEVMEYEN ADAM!"

-Di Meo Takvimi 17. Galası

-Hoşgeldin İlkbahar...

-EVLENİYORLAR!

-Uzun bir aradan sonra...

-İtalya 150. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Merve Terim ve Ahmet Baran Çetin Düğün Töreni

-Ivana Sert Icon Store Açılışı

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi

-MDG Yılbaşı Partisi

-Kim Demiş `Fast Food Zararlı` Diye!

-Kerem Kibar Nancy Kuyumcuyan düğünü

-Elif Cığızoğlu 2012 Kış Koleksiyonu Defilesi

-Swissotel`de Yeni Yıl Bazaar Kermesi çok renkliydi


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X