Uzun bir aradan sonra...

Uzun bir aradan sonra...
Yayın Tarihi: 26.01.2018 01:31:00

Merhaba sevgili okuyucularım.
8 yıl aradan sonra tekrar sizlerle birlikteyim. Yeni yılın ilk ayında iki yeni projemden bahsetmek istiyorum. İlki daha önceden takip ettiğiniz gibi gezip ve katıldığım etkinlikleri kendi kalemimden ve gözlemimden sizlere aktarmaya çalışacağım bu sayfam. Diğer projem ise; henüz bu ay yayın hayatına başlayan ve uzun yıllardır içinde çalıştığım cemiyet hayatını içeriğinde barındıran aylık cemiyet ve sosyete dergisi Rose Dergisi.

Öncelikle bizi unutmayıp bu platforma layık gören Trendus ailesine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Geriye dönüp baktığımda 10 yıldan fazla zaman geçirmişiz. Bizler iş yoğunluğu ve şartlarından dolayı bir takım şeyleri unutsak da, onlar (Trendus Ailesi) bizi unutmamış. Tabii bunun yanı sıra aldığım bazı mesajlar beni yine sizlerle buluşturmaya vesile oldu. Yine ay içerisinde gerçekleşen katıldığım davetlerle ilgili paylaşımları burdan aktarıyor olacağım. Öte yandan çıkarmakta olduğumuz dergimiz ilk sayısına rağmen oldukça beğeni kazandı. Sosyete ve cemiyet haberleri eğer ki ilginizi çekiyorsa mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Benim gibi aynı heyecanın benzerini yaşayan bir diğer isim sevgili Işıl Reçber. Yeni yıla kendi adını taşıyan parfüm markasıyla başlangıç yapan Işıl, geçtiğimiz günlerde Harvey Nichols'ta şık bir lansman gerçekleştirilen etkinliğe ilgi bir hayli büyüktü. Kadın ve erkek olmak üzere iki çeşitten oluşan parfümler konuklar tarafından çok beğenildi. Zaten davetlilerin yoğunluğu ne kadar başarılı bir işe imza attığını sanıyorum kanıtlıyor. Arzu Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan, Züleyha Özgül, Berrin Zorlu, Buket Taşdelen, Sema Basa, Etel Baler, Begüm Gazioğlu, Beyhan Bağış, Sitare Kalyoncuoğlu, Özge Peker, Nuray Fenercioğlu, Çiğdem Kamer, Emel Acar, Burcu Şendir, İpek Köse, Begüm Özer, Begüm Tacir, İpek Toplusoy, Cansen Kut, Esin Yağmurdereli, Esra Kızıltaş, İlkem Öztürk, Gül Erçetingöz, Nur Yerlitaş, İsmet Alpagut, Neslihan Kozanoğlu, Günsel Ülkü, Hande Sezer Pekcan, Neşe Gönül, Nilgün Esinli, Perihan Akı, Pınar Hotiç, Serap Dindar, Serap Sarı, Ülkem Güçsav aklıma gelen isimlerden bazıları. Hanımların ağırlıkta olduğu organizasyon akşama doğru sona erdi. 
   Yazarın Son Yazıları
-"Gerçek Sosyete Göz Önünde Olmayandır!"

-GÜLE GÜLE "GÖZ ÖNÜNDE OLMAYI SEVMEYEN ADAM!"

-Di Meo Takvimi 17. Galası

-Hoşgeldin İlkbahar...

-EVLENİYORLAR!

-Uzun bir aradan sonra...

-İtalya 150. Kuruluş Yıldönümü Kutlaması

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Merve Terim ve Ahmet Baran Çetin Düğün Töreni

-Ivana Sert Icon Store Açılışı

-Cengiz Abazoğlu "CA Deluxe 2011 Yaz Koleksiyonu" Defilesi

-MDG Yılbaşı Partisi

-Kim Demiş `Fast Food Zararlı` Diye!

-Kerem Kibar Nancy Kuyumcuyan düğünü

-Elif Cığızoğlu 2012 Kış Koleksiyonu Defilesi

-Swissotel`de Yeni Yıl Bazaar Kermesi çok renkliydi


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X