Şans ve Bolluk Enerjisi Shamballa

Şans ve Bolluk Enerjisi Shamballa
Yayın Tarihi: 29.11.2016 16:59:00
Şans ve Bolluk Enerjisi: Shamballa

Bir çoğumuz şanslı doğuyoruz çünkü şans enerjisi bütün evrende yayılıyor. Ve ne yazık ki bilmediğiniz bir biçimde şans enerjisini itiyor veya kullanamıyorsunuz. Astrolojik açıklama Jüpiter’in sert açıları veya gerileme dönemlerine denk gelerek doğmuş olmanız.

Shamballa son dönemde en sık kullandığım ve tadına doyamadığım bir şifa enerjisi. İlk çalışmalar Dünya anaya şifa göndermekle başlıyor. Bu aynı zamanda Dünya’da  bolluk bereketin artmasına yardımcı oluyor. Toprak verimli hale geliyor ve Dünya’nın canlı bir organizma olduğunu, korunması ve sevilmesi gerektiği bilinci yayılıyor.

Önce kendim bolluk bereket kazanayım sonra Dünya’ya bakarız diyorsanız bu şifa size hiçbir yarar sağlamıyor. Neden mi? Evrensel paylaşım tam tersi yönde yayılıyor; başkalarına verdikçe sizde artarak. Yani başkalarını şifalandırdıkça bereketiniz artıyor Başkalarına iyilik yaptıktan size yapılan iyiliklerin sayısı artıyor. Pozitif düşündükçe yardım alıyorsunuz.

Şans ve bolluk enerjisi Shamballa kendi başınıza kolaylıkla yapacağınız bir şifa sanatı. Uyumlama almanız yeterli ve 1 kez uyumlandığınızda çok uzaktaki bir yakınınızı bile şifalandırmanız, bereketli kılmanız veya ilişkilerini iyileştirmeniz ya da okulda başarılı olmasını sağlamanız mümkün. Yapabilecekleriniz saymakla bitmez: hastalıkları iyileştirebilir, dilekleri gerçekleştirebilirsiniz. Evrenin sihirli değneğidir O.

Bolluk-bereket ve şansa ihtiyacınız varsa, şifa sanatları size ayrıca huzur veriyorsa hem maddi dileklerinizi gerçekleştirebilir hem ihtiyacınız olan dinginliği yakalayabilirsiniz. Hepsini bir arada sunan ve çok hızlı çalışan Shamballa herkesin yapabileceği kadar kolaydır.
Tanışmak istiyorsanız uzaktan veya yüz yüze uyumlama mümkün.
Hadi artık kendinize acımayı, kaybettiklerinize üzülmeyi bırakın ve siz de bolluk-bereket-şans enerjisiyle Shamballayla tanışın. Kendiniz için ayıracağınız 1 saat bir ömre bedel getirileriyle daha rahat bir yaşam biçimine geçiş yapmanızı sağlayacak. Işıklı günler.

Su Karakuş
www.sukarakus.com
 
 
 Yazarın Son Yazıları
-Tarzınızı Anlatmanın Kısa Yolu

-California`da Deko Alışveriş 2

-California`da Deko Alışveriş 1

-Sonbahar Renkleri ve Kokuları

-2011 Renkleri

-Komşudan Fikirler 1

-Komşudan Fikirler 2


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-2011 Renkleri

-Sonbahar Renkleri ve Kokuları

-Komşudan Fikirler 2

-Tarzınızı Anlatmanın Kısa Yolu

-Komşudan Fikirler 1

-California`da Deko Alışveriş 2

-California`da Deko Alışveriş 1


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X