Şubat 2017 Kozmik Sihir Takvimi

Şubat 2017 Kozmik Sihir Takvimi
Yayın Tarihi: 31.01.2017 19:28:00
ŞUBAT  2017 Kozmik Sihir Takvimi

İLETİŞİM: astroakademi.com@gmail.com

GERİ BİLDİRİMLER

-Gerçekten şaşkınım, öylesine katıldım. Denemek için uyguladım. Hayatım bir anda değişmeye başladı. Şaka gibi. Önce tam istediğim standartlarda bir işe başladım hem de yüksek sayılabilecek maaşla. Sonra yeni işimin ilk haftasında hayatımın anlamıyla( sevdiğim) tanıştım. Evleniyoruz. Bütün bunlar 6 ay içinde gerçekleşti. Düğünümüze davetlisiniz. Mutlaka bekliyorum. Sevgilerimle..E.D

-Su hanımcığım en zor anımda size başvurdum son umudumdunuz, çok mutluyum umutlarım boşa çıkmadı. Memleket olarak zor günler geçirirken tek mutlu benmişim gibi geliyor. Kozmik Sihirlerden herkes yararlansın istiyorum. Size başvuralı 7 ay oldu. Kozmik Sihir ihtiyaç listemin çoğunu yaptım. İlk Satürn’le başladım engellerimin kalkması için. Yaşım 39 hala bekarım. Satürn’ü yaptıktan 15 gün sonra çok dürüst, samimi, iyi bir işi olan A. ile tanıştım. Kısa sürede Jüpiter, Ay ve Venüs’ü de yaptım. 1 ay önce Evlilik kararı aldık. Çok iyi anlaşıyoruz. Sanki bugüne kadar ben Onu beklemişim. Sizin de ne muradınız varsa olsun. S.A.K

-Merhaba Su hanım. Hatırlarsanız sizinle Ocak ayında irtibata geçtim. Yıllardır iş arıyordum. İşsizlik özgüvenimi kaybetmeme neden olmuştu. Mart da çok istediğim bir şirkette boşluk olduğunu öğrendim başvurdum ve alındım. İnanın mutluluğumu anlatmaya kelimeler yetmez. O kadar çok bekledim ki. İşimi ve iş arkadaşlarımı  seviyorum. Uyumluyuz. Tabii arada sivriler, kıskançlar çıkıyor. Yine de eğlenceli bir ortam. Birde aşk için yapacağım hangisinden başlamalıyım? Kucak dolusu sevgiler. Y.Ö

-Selamlar Su hanım. Bugüne kadar birçok çalışmaya katıldım, kuantumlar, meditasyonlar, çekirdekler, haralar..Her birini inanarak severek yaptım ama bir sonuç aldın mı derseniz hayır alamadım. Size geldiğimde artık tüm güvenimi kaybetmiştim. Tek şans verdim. Jüpiter’i yapacaktım ve sonuç almazsam diğerlerine hiç başlamayacaktım. Jüpiter’i yaptıktan 1 ay sonra yurt dışından yüklü bir sipariş aldım. Çok büyük risk aldım ve teslim ettim. Şimdi evim arabam her şeyim var borçlarım bitti. Yeni siparişler geliyor ve ben Kozmik Sihir listemi tamamlamak üzereyim. Direnç sayılarım bitse bile devam etmek istiyorum. Her yeni çalışmada yeni dilekleriniz gerçekleşecek dediğinizi okudum. Yinede sormak istedim. Devam edeyim mi? Saygılar..O.G

-KOZMİK SİHİR NEDİR?

Doğduğunuz anda bir veya birkaç gezegen sert açı yapıyorsa, geri gidiyorsa hayatınız bloke olabilir. İşleriniz ilerlemez, aşk yaşamınızda bir türlü mutlu sona ulaşamazsınız, elinizi neye atsanız kuruyormuş gibi olur. Yarım kalır hayatınızda her şey. Ucuna kadar gelen işler olmaz, nişanlansanız evliliğe dönüşmez. Fakat bunlar kader değildir düzeltilebilir.

Komik Sihirler doğum anınızda hayatınızı bloke eden gezegenlerin etkisini pozitife çeviren, yararlı hale getiren, aktive eden çalışmalardır.-KOZMİK SİHİRLERİ NASIL YAPARIM? NASIL KATILIRIM?

Kozmik sihirleri uygulamak çok kolay. Videolar, yazılı metinlerle neler yapabileceğiniz hazırlandı, izleyerek ya da okuyarak yapabilirsiniz. Bir öğreticiye ihtiyacınız yok. Ama önce doğum haritanızı incelemem ve size hangi sorununuz için hangi çalışmanın gerektiğini bildirmem lazım. Tabii bir doğum haritası hediye etmiyorum sadece doğum haritanızı inceliyorum, orada ne gibi sorunlar var görüp size yazıyorum. Hangi gezegenlerin sizi bloke ettiğini, hangilerinin düzeltilmeye ihtiyacı olduğunu, direnç sayılarınızı, neyi, niye yapmanız gerektiğini detaylı şekilde size özel hazırlıyorum, e-posta ile gönderiyorum.

Kozmik Sihirler için ayrıca uyumlanmalısınız. Uyumlama bir enerjisel çalışmayı kullanabilir hale gelmek demek. Bu başarınızı arttıran bir çeşit enerji transferi. Hem konsantrasyon sağlar, hem de istediğiniz sonucu almanızı.

Uyumlama ve hangi kozmik sihire ihtiyacınız olduğunun belirlenmesi işlemlerine ÖNÇALIŞMA diyoruz. Herhangi bir şifa sanatı uyumlamasından çok farklı bir uyumlama yapılıyor. Müthiş rahatlatıcı. Reiki ve benzeri uyulmamalar almanız yetmez. Hiçbir uyumlama Kozmik Sihir uyulmamasının enerji transferini sağlayamaz.

İhtiyacınız olan kozmik sihirler belirlendi şimdi ne yapmalı?

ÖNEMLİ: Her Gezegen (Kozmik Sihir ) çalışması kendi özel gününde yapılmalıdır. Aşağıda bu özel günlerin olduğu bir takvim ve hangi çalışmanın size ne yarar sağlayacağına dair özet bilgiler bulacaksınız. Size gereken çalışmayı yapabilmek için video veya yazılı metin siparişi vermelisiniz.

ÖNERİ: Öncelikle 1 adet video edinin. İzledikten sonra diğer çalışmalara ihtiyacınız varsa yazılı metin olarak da alabilirsiniz. Video izlemek için gereken araçlarınız yoksa sorun değil, bir kez skype ya da facetime ile görüntülü çalışmayı birlikte yaparız ve sonra siz yazılı metinlerle devam edersiniz.

Katılımcıların memnuniyetini, deneyimlerini anlattığı geri bildirimlerden çok az bir kısmı kozmik sihirleri uygulamak ve sonuçları hakkında fikriniz olması için her ay yayınlanır. Okumanızı tavsiye ederim. Bu sizin Kozmik Sihirler daha geniş bir perspektiften bakmanızı dolayısıyla daha hızlı yararlanmanızı sağlayabilir.

ŞUBAT 2017 KOZMİK SİHİR UYGULAMA GÜNLERİ

1-2 Şubat  Mars Kozmik Sihiri (Kararlı olmak ve güç kazanmak, kilo vermek için)

Doğum anınızda Mars sert etkiler aldıysa neler olur?

Kilo veremez, güçlü ve kararlı davranamaz, cesur adımlar atamaz, enerjinizi doğru kullanamazsınız. Ya aşırı kararsız  ya da aşırı korkak bir izlenim yaratırsınız. İradeniz üzerinde hakimiyetiniz yoktur. Bu nedenle önce kendi kendinizi küçümsersiniz sonrada başkaları sizi küçümser. Başarmak ve güçlü bir duruş için Mars Kozmik Sihir Çalışması ideal çözümler getirir.

Mars kozmik sihiri ile diyetsiz bir şekilde kilo vermek çok kolay. Çünkü iradenizi ve kararlılığınızı güçlendirir.

Bu kozmik sihir çok güçlüdür. Kazandığınız gücü ve özgüveni size layık bir hedefe aktardığınızda mucizeler yaratır.

İlişkilerde daha cesur ve kararlı davranabilmek için, iş yerinizde daha güçlü görünmek, para kazanmak, biriktirmek ve genel yaşamınızda her alanda güç kazanmak için en az bir kez uygulayın. Ve mucize sonuçları izleyin.

GERİ BİLDİRİM: 1 ayda diyet yapmadan 4 kilo veren arkadaşımın tavsiyesiyle yaptım. Ben 5 kilo verdim. Porsiyonlar kendiliğinden azaldı. Hala inanamıyorum çok mutluyum. Venüsde sıra. Teşekkürler Su hanımcığım. K.Y-Mersin


3-4-14-15 Şubat VENÜS Kozmik Sihiri ( Aşk ve çekicilik kazanmak için)

Fiziksel olarak kendinizi yeterince güzel veya çekici bulmuyorsunuz. Veya hırçın tepkilerinize engel olamadığınız için partnerlerinizden ya ayrılıyor ya da terk ediliyorsunuz. Venüs kozmik sihiri sizi daha çekici kılmakla kalmaz, doğru aşka rastlamanıza ve ilişki kurmanıza yardım eder. Aşk, çekicilik ve finansal avantaj kazanmak için mutlaka bir kez yapın. Bu çalışmayı kendi başınıza değil bir kez benimle uygulamanızı tavsiye ediyorum. Bunun için uzakta olanlar için skype/ facetime gibi görüntülü bağlantılar kullanıyorum.

GERİ BİLDİRİM: Ben sevdiğim kişiyi tekrar kazanmak istiyordum. Bu kozmik sihiri bir kişi adına yapamazsınız dediniz içtenlikle hayırlı olanı istedim. 2 hafta sonra yeni biriyle tanıştım, aşık olduk birbirimize.  O günlerde eski sevgilimde aradı. Güzel olan kafa karışıklığı yaşamamamdı. Hayırlı olan geldi hayatıma. Hiç olamadığım kadar mutluyum, benimde yüzüm güldü. S.D-Almanya

5-6- 12-13 Şubat MERKÜR Kozmik Sihiri (Başarı kazanmak ve zekayı açmak, derslerde sınavlarda başarılı olmak için)

Zeki olabilirsiniz ama akıllı olmak ayrı bir beceridir. Zekanız akılla desteklenmezse körelir.

Satış ve başarı grafiğim yükselsin, partnerimle birbirimizi anlayalım, sınavlarda zekam açık olsun/ algılarım açılsın ve başarılı olayım, iyi ilişkiler kurarak başarı/para kazanayım, arabam olsun, cep telefonu gibi iletişim araçlarının istediğim modeline sahip olayım diyorsanız Merkür kozmik sihirine ihtiyacınız var demektir.

Merkür bloke olduğunda düşüncelerinizi toplayamazsınız, başarısız, dilinin kemiği olmayan, sözleri veya yazamadıkları yüzünden sıkıntı çeken birisinizdir. Sınav, satış, kazanç başarınızı Merkür sağlar. Eşinizle, çevrenizle, ailenizle, üstlerinizle, iletişiminizi Merkür sağlar veya sağlamaz!  Merkür’ün desteğinden mahrumsanız en az bir kez bu uygulamayı yapmalısınız.

GERİ BİLDİRİM: Su hanım selam, Kendimi ifade etmekte zorlanıyordum ben Merkür 5 kere yapmam gerekiyordu. Direnç sayım çok. 3 tekrarda diksiyon kursuna katıldım. Tamamen tesadüfen. Beni tanıyanlar konuşma tarzımdan çok etkilendiğini söylemeye başladı. Konuşmak etkilemek için en büyük silahım oldu. Ardından Venüs yaptım. Direnç sayım 2. Bu kez ben birinden çok etkilendim. Satürnle devam edince ilişkimiz başladı. Kalıcı olmasını diledimJ M.Y- İstanbul


9-10-11 Şubat  GÜNEŞ Kozmik Sihiri  ( sağlık, canlılık ve ilişkileri canlandırma çalışması)

Güneş: ego, karakter, canlılık, sağlık ve yaşam enerjisi demek. Doğum anınızda Güneşiniz bloke olmuşsa kendinizi ortaya koyamaz, gergin veya korkulu olursunuz. Sağlığınız en küçük üzüntülerde bozulur. Sık sık hastalanırsınız.

Güneş sihir çalışmasını 1 kez yaparak tüm yıl boyunca sağlık sorunlarından korunabilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: Su hanımcığım, yıllardır süren sağlık sorunlarım vardı ama nedenini bir türlü bulamıyorlardı. Gitmediğim hastane, doktor kalmadı. Güneş çalışmamı yaptıktan sonra ameliyat  dedi en son doktorum. Kabul ettim ve şu an tamamen iyileştim. Her yıl 1  kez yapın diyorsunuz ama ben her ay yapsam olur mu? Artık sağlıklı kalmak istiyorum çok çektim. Y.U

16-17-18 Şubat PLÜTON Kozmik Sihiri ( yaşamınızı kökten değiştirmek, istediğiniz değişiklikleri kolayca yapmak için)

Yıllarca aynı iş yerinde, aynı evde veya aynı işte, aynı kişiyle değişmeyen bir ilişkiye tıkılıp kalmış gibi hissederek mi çalıştınız? Plüton kozmik sihirine tılsımına ihtiyacınız var demektir. Yaşamınızda gizli ve gizemli olaylar bitmiyorsa, merak ettiğiniz sorular aydınlanmıyorsa, bir çok şeyi kökten değiştirmek isteyip değiştiremiyorsanız, yıllarca katlanarak kendinizi aciz hissederek zaman öldürüyorsanız, etkileyici ve güçlü olamıyorsanız doğduğunuz anda Plüton geri gidiyor veya sert etkiler almış olabilir.

Köklü değişim ve dönüşümü ancak güçlü gezegen Plüton sağlayabilir.

Plüton çalışmasıyla kendinizi yeniden yaratabilirsiniz. Plüton’un yüce gücüne siz de ulaşabilirsiniz. Plüton sihir çalışması hayatınızdaki sırları perde arkasındaki olayları bir anda açığa çıkarır ve değişmek istediğiniz her konuda hızlı, mucizevi bir değişim yaratır. Bu kozmik sihirlerin en güçlüsüdür.

GERİ BİLDİRİM: Bende kozmik sihirleri yapmış bir erkek katılımcınızım. Geri bildirimi teşekkür amaçlı yazıyorum. Ekonomik kriz yaşayanlardan biriydim. Zaten hiçbir zaman hak ettiğim kadar iyi bir maaşım/ gelirim olmadı. Uranüs alışmasından sonra iyi bir iş teklifi aldım ama başka şehre taşınmam gerekiyordu. Göze alıp alamayacağımı bilemedim. Plüton çalışmasını yapınca ailece taşınmaya karar verdik. Ne kadar doğru bir karar olduğunu şimdi anlıyorum. 1 yıldır çok iyi bir maaşla çalışıyorum. Ortamda herkes birbiriyle uyumlu. Böylesi her yerde bulunmaz bir ortam. Kozmik Sihirlere inanarak başladım ve inancımın sonucunu da aldım. Teşekkürler Su hanım. K.K


19-20 Şubat Jüpiter Kozmik Sihiri (Şansınızı açmak, evlenmek, her türlü maddi, manevi dileklerinize ulaşmak için)

Şanssızlıklar hep sizi buluyor ve hiçbir işiniz rast gitmiyorsa. Evlenmek istiyor evlenemiyorsanız, iş başvurularınızın hiç birinden sonuç alamıyorsanız, işlerinizden istediğiniz gibi para kazanamıyorsanız bir ev veya araba sahibi olma hayaliniz hep düşlerinizde beklemede kalıyorsa Jüpiter gerilerken veya olumsuz açılar altındayken doğmuş olabilirsiniz.

Jüpiter kozmik sihir çalışmasını evinizden uzakta, direnç sayınız kadar yaptığınızda dileklerinizin kısa sürede gerçekleştiğine tanık olursunuz.  Bu bir çeşit şansınızı yeni baştan yaratma, şan açma çalışmasıdır.

Jüpiter’iniz düzeltildiğinde neler olur?

Evlilik, bol kazanç, işe girmek, araba almak, ev almak, taşınmak, mülk edinmek, istediğiniz okul başvurunuzun kabul edilmesi, eğitim ve seyahat etme dileklerinizin tamamı Jüpiter’in sağlayacaklarıdır.

GERİ BİLDİRİM: Şansımın açılmasına ihtiyacım olduğunu düşündüm, yanılmamışım. İlk yaptığım Jüpiter’le evlilik teklifi aldım, iş buldum. Daha ne olsun. Hep geri bildirim yazanlardan olmak istiyorsun ama olamayacağını sanıyorsun ve yazıyorsun. İnanılmaz bi şey bu kozmik sihir. Devam edeceğim. Sizi çok sevdim. J.Y


21-22-23 Şubat   Satürn Kozmik Sihiri (Tüm engellerden ve olumsuzluklardan kurtulmak için)

Her işiniz engelleniyor ve son ana dek hiçbir çözüm üretemiyorsanız, başınıza olmadık işler geliyor, zorluklarla mücadele ederek hayatınızı geçiriyorsanız, geç yaşınıza kadar evlenemiyor veya doğru bir kişiye rastlayamıyorsanız, para kazanamıyorsanız Satürn sizi bloke etmiş demektir.

Engellerden kurtulmak için en az bir kez Satürn kozmik sihrini uygulamalısınız. 28-30 yaş aralığında iseniz bu tılsımı mutlaka yapmalısınız. Her konuda, her türlü engelden kurtulmanız için Satürn yeterlidir.

Satürn bloke olan alanlarınızı enerjiyle donatır. İşsiz, aşksız geçen yıllara son verebilirsiniz.

GERİ BİLDİRİM: Tüm engellerden kurtulmak demişsiniz biraz imkansız gibi gelmişti. Benim en büyük engelim meğer kendi düşüncelerimdeymiş. Satürnden sonra çok değiştim. Yazmak istedim herkes Jüpiter sanıyor belki ama benim kurtarıcım Satürn oldu. Minnettarım iyi ki varsınız.27-28 Ocak Uranüs Kozmik Sihiri (Yenilenmek ve durağan işleri ilerletmek, ertelemeleri ve beklemeleri sonlandırmak için)

Son noktaya kadar gelip de bir türlü sonuçlanmayan, gerçekleşmeyen işlerin, ilişkilerin sorumlusu Uranüs’tür.  Projeleriniz isteniyor ama sonuç da kabul edilmiyorsa, ilişkileriniz başlıyor, hatta uzun sürüyor ama evliliğe dönüşmüyorsa, iş yaşamınızda istediğiniz noktaya bir türlü gelemiyorsanız, Uranüs değişim yapmanızı engelliyor  demektir.

Doğum anınızda Uranüs sert etkiler almışsa neler olur?

İlişkileriniz ilerlemez, evliliğe adım atılmaz, işler beklenmedik şekilde durgunlaşır, Projelerinize sponsor veya kaynak bulamazsınızı, maaşınız yükselmez, iş  değişikliği, kent değişikliği veya ortam değişikliği yapamazsınız aynı rutine mahkum kalırsınız. Uranüs kozmik sihir çalışmasından sonra durum tam tersine döner.

GERİ BİLDİRİM: Aslan burcuyum Güneş yaparsam her şey düzelir diye düşünmüştüm ama Uranüsü yaptıktan sonra hayatım değişti ve artık çok mutluyum. Bütün dileklerim yavaş yavaş gerçekleşiyor. Sizi çok seviyorum Su hanım.  A.T


28 Şubat  AY Kozmik Sihiri    (Ay Kozmik sihiri tılsımların atasıdır ve mutlaka ihtiyacınız yoksa bile en az 1 kez yapılmalıdır. Farkındalığı yükseltmek, başkalarının duygu ve düşüncelerini okumak ve anlaşılmak için)

GERİ BİLDİRİM: Merhaba Su hanımcığım, geri bildirim yazmak bana da kısmet oldu. 55 yaşındayım. Kozmik Sihirleri yaklaşık 6 aydır yapıyorum. Çok dürüst nazik ve sevgi dolu bir insanla tanıştım. Bu yaşımda evlenmeyi ciddi şekilde düşünüyorum. Seviyor ve seviliyorum. Sağlıklıyım diye her gün şükrediyorum. Hayatımız Kozmik sihirlerden önce ve sonra  olarak ikiye ayırdım. O karamsar, mutsuz ben gitti yerine canlı, neşeli, her şeyden mutlu olabilen yeni ben geldi. Minnettarım..…T.K.

26-27 Şubat  Neptün Kozmik Sihiri ( Hayallerinizi gerçekleştirmek için)

Aşırı fedakarsınız hatta belki herkes sizi kullanıyor ve siz bu durumu son ana dek anlayamıyorsunuz, parasızlık, işsizlik, doğru aşkı bulamamak, sıkıntı, sorun yaşamınızın parçasıysa, suda boğulmak gibi korkularınız varsa, hastanelerden veya hapishane benzeri yerlerden yakanızı kurtaramıyorsanız, depresyon ve  ruhsal hastalıklardan kolaylıkla kurtulamıyorsanız, sanatçı yönünüzün hiç kimse farkına varmıyorsa, Değeriniz bilinmiyorsa! Neptün haritanızı bloke etmiş olabilir.

Neptün kozmik sihir çalışması Neptün’ü size yararlı bir hale getirir, gerçekçi bir bakış açısı kazanmanızı, sorunsuz bir yaşama geçmenizi, ruhsal  hastalıklarınızı kendi kendinize tedavi etmenizi, yaratıcılığınızı kullanmanızı, değer kazanmanızı sağlar. Neptün bir hayalinizi yüzde yüz gerçekleştirir.  Neye dilediğinize dikkat edin!

GERİ BİLDİRİM: Merhaba Su hanım.Sosyal medyadan sıkı bir takipçinizim. Neptün’le bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz diyen duyurunuz beni çok etkiledi. Ön çalışma yaptırdım. Para alanımda Neptün geriliyordu. Düzelttik ve nihayet istediğim koşullarda bir iş buldum. Çok mutluyum. Diğer çalışmalarıma da devam ediyorum olayları daha sık yazacağım.Çok teşekkürler. G.D

SU KARAKUŞ

HER HAKKI SAKLIDIR.Yazarın Son Yazıları
-Doğum Haritasında Gelecekteki Mesleğinizi Öğrenmek – Avukat (Video)

-Haftanın Burç Yorumları (11-17 Haziran 2018)

-13 Haziran Yeniay Haftası Astrolojisi

-Haziran 2018 Astroloji Yorumları

-Doğum Haritasında Chiron (Kiron, Şiron) Hangi Burç’ta Size Nasıl Etkiler?

-13 Haziran 2018 İkizler Yeni Ay’ı Burç Yorumları (Video)

-Haziran 2018 Kozmik Ajandanız

-Doğum sürecinde ve yaşam da kolaylık: REİKİ


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Mayıs Ayı Astroloji Yorumları

-1 Kasım Seçimlerinde Gökyüzü İşaretleri

-Haziran 2016 burç yorumları( yılın en zor ayına nasıl hazırlanmalıyız?)

-2016`nın Yanıltan Mesajı: Merkür Retroları

-Gerçek Bir Sihir Nasıl Yapılır?

-9 Adımda Yeniayı Nasıl değerlendirirsin?

-Yengeç `Yeniay`ı Sizi Yenileyecek

-2016 Kışında Neler Olacak?


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X