Mükemmel kaşlara kavuşmak ister misiniz?

Mükemmel kaşlara kavuşmak ister misiniz?
Yayın Tarihi: 9.10.2012 00:00:00

Kaşlarıyla ilgili sorunu olanlara ya da doğru şekli bir türlü bulamayanlara müjde! Size bütün problemlerinizi çözecek birini söyleyeceğim; Esmeray Yıldırım. Şu anda Bellevue Residences`da bulunan Diba Kuaför`de çalışıyor ve kaşına mükemmel şekli verdirtmek isteyenlerin akınına uğruyor.

Esmeray`ın işi sadece kaş almaktan ibaret değil. Kaşları şekillendirirken aynı zamanda beslemeye de yarayan kendine has bir tekniğe sahip. Kaşların seyrek çıkan veya küsmüş bölümlerini usturalayarak işe başlıyor Esmeray. Ustura diyince hemen korkmayın, inanın kullanacağınız hiçbir serum kaşınızı böyle gürleştiremez. Kaşınızın seyrek çıkan bölümleri bir süreliğine yok edilmiş oluyor o kadar... Sonrasında ise çok daha gür şekilde geri dönüyorlar. Bu ara zamanda isterseniz o boşlukları bir kaş kalemi yardımıyla doldurabilirsiniz tabii. Bunu nasıl yapacağınızı da kaş seansınız sırasında öğreniyorsunuz.

Ayrıca Esmeray kaşlara yüz ve göz şeklinize göre, ölçe biçe bir şekil veriyor ki buna "bakış tasarımı" deniyor. Bu işlemle bakışlarınıızın hiç olmadığı kadar etkileyici hale geldiğini fark ediyorsunuz ve yüz şeklinizle tam olarak bütünleşen bir kaş şekline sahip oluyorsunuz.

Esmeray`a kişisel numarasından ulaşarak randevularınızı alabilirsiniz; 0536 470 84 89. Bence hiç vakit kaybetmeyin!
Yazarın Son Yazıları
-Sanat ve Lezzet Peşinde: Rotamız Gaziantep

-Yılın Bu Vaktinde Via Montenapoleone


YAZARLARYazarın En Çok Okunan Yazıları
-Yılın Bu Vaktinde Via Montenapoleone

-Sanat ve Lezzet Peşinde: Rotamız Gaziantep


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X