Yılın Düğünü:Turgay Erdoğan ve Ruken Yiğit Mutluluğa Evet Dedi

Rixos Premium Dubai JBR'nin başarılı genel müdürü Turgay Erdoğan ve Ankara'nın tanınmış avukatlarından Ruken Yiğit geçtiğimiz Cuma günü Ankara'da görkemli bir düğünle dünya evine girdiler.

 

 

Yılın Düğünü:Turgay Erdoğan ve Ruken Yiğit Mutluluğa Evet Dedi
Yayın Tarihi: 20.06.2022 19:09:00
Son zamanların en görkemli düğünlerinden biri olan Erdoğan ve Yiğit çiftinin düğünlerinde iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri buluştu. Davetlilerin şıklık yarışına girdiği görkemli törende gelin Ruken Yiğit 2 ayrı özel tasarım gelinliğiyle göz kamaştırdı.  İlk gelinliği Dubai'li bir tasarımcı tarafından tamamen el işçiliği ile hazırlanırken ikinci gelinliği ise ünlü tasarımcı Züleyha Kuru imzası taşıyor. 

Bülent Serttaş'ın sahne aldığı ve davetlilere unutulmaz anlar yaşattığı düğüne gönderilen çiçekler ile otel adeta bahçeye döndü. Avukat Ruken Yiğit, eşi Turgay Erdoğan'ın Rixos Premium Dubai JBR'deki görevinden dolayı düğünden sonra Dubai'ye yerleşeceklerini ve Ankara Dubai arası avukatlık yapmaya devam edeceğini belirtti.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DÜĞÜN HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X