%100 Doğal ve Vegan Cosnature Artık Türkiye'de

Sağlıklı ve güzel görünmek için %100 Doğal ve Vegan Sertifikalı Organik Kozmetik Markası Cosnature artık Türkiye'de tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

 

 

%100 Doğal ve Vegan Cosnature Artık Türkiye'de
Yayın Tarihi: 10.09.2019 14:27:00
Natrue® ve Vegan® sertifikalarına sahip olan ve dermatolojik testlerden geçen “Cosnature Natural Cosmetics” yenilikçi bir Alman markası. Sadece en saf malzemeleri seçerek, doğanın gücünü sonuna kadar kullanmayı amaç edinmiş marka, hayvansal testler olmadan geliştirilmiş ve üretilmiş.
 
Cosnature piyasada mevcut olan klasik kozmetik ürünlerinden uzak, toplumu organik ve doğal kozmetik kullanımının faydaları hakkında bilinçlendirmeyi ve kullanımıyla bir araya getirmeyi amaçlıyor.
 
Ürünlerinin tamamı sentetik kokulardan, boyalardan ve koruyucu maddelerden arınmış olup, içeriğinde silikon, paraben veya polietilen glikol (PEG) gibi mineral yağdan yapılmış hiçbir bileşen kullanılmıyor.
 
Cosnature markasının Türkiye’de tek temsilcisi olarak Ecovita Kozmetik, Organik ve Vegan Kozmetik severlerin yanı sıra, çevreyi önemseyen, hayvan zülmüne karşı olan, yenilikçi içerikleri benimseyen kişileri hedefliyor.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X